שיאומי צפויה להכריז על סטרימר ה-Mi Box S

Xiaomi Mi Box 4 Xiaomi Mi Box 4

חברת שיאומי (xiaomi) צפויה להשיק בקרוב סטרימר חדש בשוק האמריקאי והבינלאומי תחת השם Mi Box S. הדגם שהיה ידוע עד כה תחת השם Mi Box 4 התווסף לרשימת המכשירים המאושרים ונתמכים על ידי גוגל, דרך זו גם התגלה השם החדש.

כיום סטרימר ה-Mi Box, הידוע גם בתור Mi Box 3, של שיאומי הוא אחד מדגמי הסטרימרים הפופולריים ביותר, אשר רק לאחרונה קיבל עדכון לגרסת אוראו (Oreo) של מערכת האנדרואיד TV. בו בזמן מדובר על סטרימר וותיק, כששיאומי עצמה שיחררה מאז בסין את דגם ה-Mi Box 4 המיועד לשוק הסיני בלבד.

עכשיו צפוי כי שיאומי תשחרר בקרוב גרסה בינלאומית ל-Mi Box 4 תחת השם Mi Box S מדגם MDZ-22-AB, אך לא ידוע אילו שינויים ועדכונים, אם בכלל יוצגו כאלו, החברה מתכננת לבצע בחומרת הסטרימר עצמו לעומת הדגם הסיני.

רשימת מכשירים מאושרים (מקור גוגל)
רשימת מכשירים מאושרים (מקור גוגל)

ה-Mi Box 4 עבר כבר את אישור משרד התקשורת האמריקאי FCC (ר”ת Federal Communications Commission), הליך נדרש לפני הפצה בארה”ב אשר ממנו התקבלה תמונה ראשונה של המכשיר החדש, כמו גם סרטוט של השלט האלחוטי שלו שגילה כי שיאומי מתכוונת להוסיף מיקרופון מובנה לשלט לשימוש עם Google Assistant וכפתור יעודי להפעלת נטפליקס.

סטרימר ה-Mi Box שומר ביציבות על הפופולריות שלו בקרב משתמשים רבים כשצפוי שדגם ה-Mi Box S החדש ישמור על פופולריות דומה כאשר הוא ישדרג את הסטרימר המזדקן ויוסיף פונצקיות נוספות באמצעות השלט החדש שלו.

השוואת מפרטים