סוני מכריזה על PlayStation Classic: קונסולה מיניאטורית עם 20 משחקים מובנים

סוני הכריזה על PlayStation Classic: קונסולת PlayStation מוקטנת בעיצוב ה-PS1 הנוסטלגית, שתגיע עם עשרים משחקים קלאסיים מובנים ממיטב הקטלוג של קונסולת הפלייסטיישן הראשונה. מחיר החבילה יהיה מאה דולרים בארצות הברית. ההשקה מתוכננת ל-3 בדצמבר, השנה, בדיוק בזמן לעונת החגים. על המוצר הכריז אריק למפל (Eric Lempel), מבכירי השיווק של סוני העולמית, באמצעות בלוג החברה.

המכשיר עצמו נראה כמו PS1 מיניאטורי, אלא שהוא מגיע עם יציאת HDMI עדכנית, במקום חיבור הוידאו המיושן של המכשיר המקורי משנות ה-90. על פני המכשיר ישנם כפתורים שמישים: כפתור ה-Power ישמש להדלקת המכשיר; כפתור ה-Reset ישמש להשהיה של המשחק (פונקציית Pause); כפתור ה-Open, שנועד לפתוח את מגש הדיסקים במכשיר המקורי, ישמש כעת להחלפת דיסקים "וירטואליים" – לא ניתן יהיה להכניס דיסקים אמיתיים למכשיר.

ימין: ה-PS1 המקורית; שמאל: PlayStation Classic החדשה. צילום: סוני

כאמור, המכשיר יגיע עם עשרים משחקים מובנים. ל-PS1 יש קטלוג רחב שניתן לבחור ממנו, עם משחקים קלאסיים כמו קראש בנדיקוט, ריימן ומטאל גיר סוליד. רשימת המשחקים הכלולים בחבילה עדיין לא נחשפה במלואה, אולם סוני הבטיחה שתחשוף את כולם בהמשך. לעת עתה, חמישה משחקים כבר נחשפו בהכרזה, והם:

  • Final Fantasy VII
  •  Jumping Flash
  •  Ridge Racer Type 4
  •  Tekken 3
  •  Wild Arms

לצד המכשיר הקטנטן, שלפי סוני קטן ב-45% מגודל ה-PS1 המקורית, תקבלו גם שני בקרי שליטה בסגנון הישן שקדם ל-DualShock (ללא ג'ויסטיק אנלוגי). נראה כי הבקרים יתחברו באמצעות USB. ניתן לראות את מחבר ה-Type A בסרטון שצורף להכרזה. תקבלו כבל HDMI, וגם כבל USB שנועד לספק מתח למכשיר. החבילה כולה תגיע במארז נוסטלגי כדי להשלים את האווירה.

PlayStation Classic צפויה להגיע לחנויות ב-3 בדצמבר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות