לא חשבנו עליה לאחרונה בכלל: ורוניקה מארס חוזרת לעונה חדשה ב-2019

קריסטן בל (Kristen Bell), כוכבת סדרת הבלשים "ורוניקה מארס" (Veronica Mars), צייצה בטוויטר שכל עונות הסדרה מגיעות לשירות הצפיה הישירה של הולו (Hulu) בשנה הבאה, ושזה יאפשר למעריצים "לרענן את הזכרון, כי אנחנו עובדים על אחת חדשה!" הולו מיהרה לאשר שאכן ישנה עונה חדשה של "ורוניקה מארס" בדרך.

"ורוניקה מארס" הייתה סדרת בלשים שרצה בשנים 2004-2007, עם שלוש עונות סך הכל. הסדרה סיפרה על ורוניקה, תלמידת תיכון שאביה הוא בלש פרטי. כנערה שהייתה בקשר צמוד מאוד עם אבא, היא עזרה לו בעבודה ולמדה ממנו לא מעט – מספיק, למעשה, כדי לפתור תעלומות מורכבות בבית הספר שלה. הסדרה זכתה לקהל מעריצים גדול ונאמן, וב-2014 גויסו 5.4 מיליון דולר דרך קיקסטארטר כדי לממן סרט – סרט שקיבל תקציב מוגדל מ-WB ואכן יצא לפועל.

כעת הולו מפיקה את העונה הרביעית של הסדרה, בה ורוניקה המבוגרת תחקור רצח של תלמידי קולג', שנרצחו במהלך חופש האביב שלהם. העונה תכיל שמונה פרקים בלבד. יוצר הסדרה רוב תומאס (Rob Thomas), שעובד כרגע על "אייזומבי" (iZombie), יפיק גם את העונה הרביעית של ורוניקה מארס. מלבד קריסטן בל נזכה כנראה לראות גם שחקנים נוספים מהסדרה המקורית ומהסרט, אך שום מידע עליהם עוד לא נחשף.

שלושת העונות והסרט של "ורוניקה מארס" יגיעו להולו בקיץ 2019. העונה הרביעית צפויה לצאת זמן קצר לאחר מכן.

השוואת מפרטים