אנדרואיד 9 פאי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אנדרואיד 9 פאי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אנדרואיד 9 פאי מגיעה למשתמשי OnePlus 6

וואן פלוס הודיעה דרך פורום החברה כי עדכון מערכת ההפעלה לאנדרואיד 9 פאי החל להתגלגל באופן רנדומלי למשתמשים ברחבי העולם. העדכון מגיע לאחר שהיצרנית הסינית הכריזה על מכשיר ה-OnePlus 6 עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו בחודש מאי האחרון, וכעת היא מעדכנת את מכשיר הדגל האחרון מתוצרתה לגרסה החדשה ביותר של אנדרואיד.

העדכון החדש מביא עמו מספר שינויים למערכת ההפעלה האהובה והמוכרת, וביניהם ניתן למצוא שינויים עיצוביים בממשק המשתמש, תמיכה במחוות על מנת לעבור בין תפריטים בממשק ועדכון לגרסת האבטחה האחרונה של גוגל אשר תקפה לחודש ספטמבר. מעבר לכך, נמצא כאן גם מצב 'נא לא להפריע' משופר עם הגדרות הניתנות להתאמה אישית ומעבר לגרסה 9.0 בממשק המשתמש OxygenOS.

בנוסף לחידושים המוזכרים, וואן-פלוס מוסיפה גם מצב גיימינג חדש (שלישי במספר) אשר מגיע עם אפשרות לשליחת טקסט דרך התראה קופצת ותמיכה בהתראות בשיחה קבוצתית דרך אפליקציית צד שלישי. עוד בגזרת העיצוב נוכל להבחין גם באפשרות לשינוי צבעי הממשק המשניים, אפשרות אותה ראינו בעדכונים קודמים.

אנדרואיד 9 פאי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אנדרואיד 9 פאי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

כאמור בתחילה, את העדכון מפיצה OnePlus באופן רנדומלי לחלוטין, כך שייתכן ומשתמשים מסוימים בישראל יקבלו את העדכון בזמן שחבריהם לא יראה עדכון זמין. בניגוד להרגלי עדכונים קודמים אשר עוברים על פי מדינה, וואן-פלוס בחרה להפיץ את העדכון באופן אקראי, כך שבמידה ותשתמשו ב-VPN על מנת למקם את עצמכם במקום שונה במפה, הסיכויים שלכם לקבל את העדכון יהיו זהים. במכשיר ה-OnePlus 6 שנמצא ברשותנו (מיבואן רשמי סל-נאו) לא קיבלנו את העדכון בשלב זה, אך עם התקנה בעזרת אפליקציה צד שלישי שאינה רשמית (Oxygen Updater) הצלחנו להתקין את העדכון בהצלחה.

מקורות
OnePlus
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות