הטיזר של נוקיה (תמונה: PhoneArena)

טיזר: נוקיה תכריז על ה-Nokia 7.1 Plus עם “מגה-מסך” 

בתמונה שהעלתה נוקיה לחשבון הטוויטר שלה בהודו, חשפה החברה כי היא עומדת לקראת הכרזה על מכשיר חדש שיגיע עם ‘Mega Display‘. בנוסף לכך, הוסיפה לתיאור המוזכר פירוט נוסף המפרק את המושג. יחד עם התמונה המציגה בפנינו את המושג המוזכר, נוקיה הוסיפה כי היא ‘תחשוף את התמונה המלאה בקרוב’.

יחד עם הדברים הללו, בתמונה ניתן לראות מכשיר מסתורי המוצג באופן חלקי, כאשר חלקו האחורי חושף בפנינו מערך צילום במבנה זהה לזה שנחשף עם מכשיר ה-Nokia 7.1 שהוצג לפני מספר ימים. המכשיר האחרון הגיע עם מסך בגודל 5.84 אינץ’, ברזולוציית +Full HD ועם יכולת להקפצת איכות התכנים הנצפים לתקן HDR10 המציע ספקטרום צבעים רחב.

הציוץ של נוקיה הודו (תמונה: PhoneArena)

הציוץ של נוקיה הודו (תמונה: PhoneArena)

בהשוואה למכשיר הנ”ל, ייתכן כי נוקיה תכריז בקרוב על ה-Nokia 7.1 Plus כמסורת הידועה של הכרזת סדרת פלוס לסדרה רגילה, בזמן שהמכשיר החדש יגיע עם מסך גדול יותר אותו נוקיה מכנה ‘מגה’. בגזרת השמועות נאמר כי המסך העדכני יגיע בגודל 6.18 אינץ’, ויתמוך גם הוא בהעלאת איכות התכנים לתקן HDR10.

עוד במסגרת הציוץ של החברה, נוכל לראות כי זה התבצע על ידי העמוד של נוקיה הודו, כך שייתכן שהחברה תבחר להשיק את המכשיר בהודו בלבד ולא באופן גלובלי כמו דגם ה-Nokia 7 Plus. מעבר לפרט המוזכר, העמוד מבקש מעוקביו להישאר מעודכנים על מנת לחוות את ה-MegaLife#, זאת כאשר ההאשטאג המוצג הופיע לצד האשטאג נוסף האומר GoBigGoBetter#, דבר המעיד באופן ישיר על כך שהסמארטפון החדש יגיע עם מסך גדול יותר.

את Nokia 7.1 Plus, אשר עשוי לקבל את השם Nokia X7, צפויה החברה לחשוף כבר מחר (11.10), אך מידע סותר מציין כי הדבר יתרחש דווקא בשבוע הבא, ב-16 באוקטובר, כאשר במפרטו הטכני אנו עשויים למצוא את מערכת השבבים Snapdragon 710, זיכרון של 4 או 6 גיגה-בייט, אחסון בנפח 64 או 128 גיגה-בייט, סוללת 3,400mAh.

מקורות
phonearena
Weibo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות