סמארטפון מתקפל מבית סמסונג (המחשה)

סמארטפון מתקפל מבית סמסונג (המחשה)

סמסונג תחשוף פרטים על סמארטפון מתקפל כבר בחודש הבא

סמסונג צפויה לחשוף פרטים על סמארטפון מתקפל כבר בחודש הבא במסגרת תערוכת המפתחים שלה. הסמארטפון המצופה עולה לכותרות שוב בזכות מנכ"ל החברה DJ Koh, אשר התראיין לרשת CNET במהלך הכרזתו על מכשיר ה-Galaxy A9 2018, שם הציג לראשונה סמארטפון עם ארבע מצלמות בגבו.

תערוכת המפתחים המדוברת עתידה לתפוס מקום כבר בחודש הבא, בין התאריכים ה-7 ל-8 בנובמבר. המנכ"ל אישר שהחברה תספק פרטים נוספים אודות הסמארטפון המצופה כבר ב"המשך השנה", כאשר הדברים נאמרו בחודש ספטמבר האחרון, כך שהאירוע הגדול היחיד אותו סמסונג צפויה לכנס בהמשך השנה הוא כנס המפתחים.

באותו הריאיון הבטיח המנכ"ל כי:

"אתם יכולים לעשות את מירב השימושים במכשיר כשהוא מצב 'רגיל', אבל כשתצטרכו לצפות בסרטון או לגלול בדף אינטרנט גדול, סביר להניח שתרצו לפתוח אותו למסך גדול. אבל גם במסך גדול, מה היתרון שהוא מספק על פני טאבלט? אם חוויית השימוש תהיה זהה לטאבלט, למה שהלקוחות ירכשו אותו? עקב כך, כל פיצ'ר, כל המצאה, כל מכשיר צריך להעביר מסר ברור ללקוחות. כך, כשהם ישתמשו בו, הם יבינו מה הסיבה שעומדת מאחורי ייצורו"

בנוסף לדברים הללו, ובחזרה לריאיון העדכני שנעשה בזמן הכרזת ה-Galaxy A9 2018, חזר המנכ"ל על הדברים האחרונים שציין במהלך חודש ספטמבר והוסיף כי:

"כשאנחנו מספקים סמארטפון מתקפל, זה חייב להיות משמעותי ללקוח הסופי" ו-"אם חוויית השימוש הכללית לא תגיע לסטנדרטים שלי, אני לא ארצה לספק סוג כזה של מוצרים".

מעבר לפרטים המצוינים לעיל, DJ Koh מאמין כי כשהמוצר ישתחרר הוא אולי יתאים את עצמו אך ורק לשוק ספציפי ונישתי, אך הוא חיובי לחלוטין לגבי העובדה שהמוצר יתרחב בהמשך ויגרור לקוחות נוספים. אולם, סביר להניח כי בזמן שסמסונג תנסה לתפוס את השוק הנישתי הנ"ל ולהרחיב אותו, חברות נוספות כמו וואווי, LG ושיאומי יתחרו על אותו השוק וינסו לקחת חתיכה גדולה ככל האפשר.

את ההכרזה על המכשיר החדש תשמור סמסונג לתחילת השנה הבאה, כאשר זו צפויה להגיע סביב מועדי תערוכות האלקטרוניקה והמובייל הגדולות של השנה, CES הנערכת בחודש ינואר או MWC הנערכת בסוף פברואר, 2019.

מקורות
CNET
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות