הזמנה לאירוע של אפל

הזמנה לאירוע של אפל

אפל תציג אייפד פרו חדש באירוע שיתקיים ב-30 באוקטובר

אפל החלה הערב (ה', 18.10) במשלוח הזמנות לקראת אירוע שתערוך בסוף החודש ובו צפויה החברה להציג את דגמי האייפד פרו החדשים שלה, אשר לצידם ככל הנראה ייחשף מחשב מקבוק חדש ואף מוצר נוסף בסדרת מחשבי המקינטוש של החברה. את האירוע תערוך אפל ב-30 באוקטובר, החל מהשעה 17:00 לפי שעון ישראל, וזה יתקיים באקדמיה למוסיקה בברוקלין, ניו-יורק.

באירוע הקרוב צפויה אפל להציג שני דגמים חדשים בסדרת ה-iPad Pro, האחד יהיה בעל מסך 11 אינץ' והשני בעל מסך 12.9 אינץ'. שני הדגמים צפויים לקבל שדרוג משמעותי בצד העיצוב, עם מסך בעל שוליים דקים במיוחד שיאפשר לצמצם את מידות האייפדים, כאשר השניים צפויים לשלב גם את מצלמת ה-Face ID החדשה של אפל המאפשרת זיהוי ביומטרי בתלת ממד לצורך פתיחת הנעילה.

מחשב המקבוק של אפל צפוי לקבל אף הוא עדכון באירוע הקרוב, זאת לאחר שאפל עדכנה את דגמי המקבוק פרו לפני מספר חודשים בלבד. המקבוק החדש צפוי לקבל עדכונים בצד התצוגה עם תמיכה בטכנולוגיית True Tone של אפל, המאפשרת את שינוי טמפרטורת הצבע במסך על פי טמפרטורת האור בחדר בו נמצא המחשב, כאשר עדכונים בצד המעבד צפויים להגיע לדגם החדש גם כן.

על פי דיווחים קודמים, אפל עשויה להציג באירוע הקרוב גם דגם "פרו" חדש למחשב המק מיני (Mac Mini) הוותיק, זה לא ראה עדכון מאז שהוצג הדגם האחרון בשנת 2014. מחשב איימק חדש עשוי לראות אור גם כן, וייתכן כי נראה גם התייחסות למחשב המקבוק אייר, אשר ייתכן ויופיע בגרסה חדשה גם כן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות