-פרסומת-

דיווח: סמסונג עובדת על סמארטפון גיימינג המכיל מאיץ גרפי תוצרת בית 

שלט Samsung Galaxy

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

על פי דיווח חדש אשר מגיע אלינו ממעמקי הרשת החברתית הסינית Weibo, סמסונג עובדת על מאיץ גרפי חדש מתוצרתה. שמועות ודיווחים אודות הרעיון שסמסונג עובדת על מאיץ גרפי תוצרת בית עברו מכתבה לכתבה בשנים האחרונות, אך לצערנו אף אחת מהשמועות לא התבררה כנכונה, עדיין.

כעת, המדליף טוען כי סמסונג ממשיכה/חוזרת לעבוד על המאיץ הגרפי מתוצרתה, איתו התעכבה עקב חתימת הסכם עם חברת ARM לשימוש במאיציה הגרפיים משנת 2015. על העבודה ועיצוב המאיץ הגרפי משוער לפקח ד”ר Chien-Ping Lu, אדם ותיק בעולם החומרה הגרפי. בנוסף לכך, ייתכן כי המשלוח הראשון מהמאיץ הגרפי החדש יהיה במכשירי שוק נמוך על מנת לבחון את יכולותיה של החברה לפני הקפיצה למים העמוקים.

אנליסטים ברשת מעריכים כי המאיץ הגרפי מבית סמסונג יהיה שווה ואף יעלה בביצועיו על זה של אפל, אשר החלה בייצור מאיצים גרפיים תוצרת בית כבר עם דגמי iPhone X ו-iPhone 8. פרט נוסף אודות המאיץ הגרפי מבית סמסונג נוגע למיתוג, וייתכן כי המאיץ העדכני ייקרא S-GPU, כאשר ניתן לשער שהאות S מייצגת את שם החברה.

מידע נוסף אודות סמארטפון גיימינג של סמסונג גורס כי המכשיר יכלול זיכרון עבודה על סך 8 גיגה-בייט, אך ניתן לשער מצב בו סמסונג תבחר לשלב 10 גיגה-בייט על מנת למשוך יותר תשומת לב למכשיר החדש. יחד עם זאת, נפח האחסון של הדגם צפוי לנוע בין 128 גיגה-בייט ל-512 גיגה-בייט, כאשר מסכו של המכשיר עתיד להציע יחס תצוגה ארוך במיוחד של 19.5 על 9.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אופק ביטון
גיק של סמארטפונים מהמפגש הראשון שלי איתם. חובב מושבע של עולם הצילום והעיצוב הגרפי ואוהב לחקור עד הפרט הקטן ביותר כל דבר שאני נוגע בו.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: HP 15-bs104nj
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות