ראיין ריינולדס, סמואל ל. ג’קסון וסלמה הייק יחזרו להמשך של “שומר הראש והמתנקש”

ראייו ריינולדס וסמואל ל. ג'קסון מתוך The Hitman's Bodyguard ראייו ריינולדס וסמואל ל. ג’קסון מתוך The Hitman’s Bodyguard

במהלך 2017, בזמן העלייה המטאורית של ראיין ריינולדס (Ryan Reynolds) חזרה אל התודעה של הצופים, יצאה קומדיית פעולה לא רעה בכלל בה הוא שיחק לצד סמואל ל. ג’קסון (Samuel L. Jackson) וסלמה הייק (Salma Hayek) – “שומר הראש והמתנקש” (The Hitman’s Bodyguard). כעת מדווחת Lionsgate, חברת ההפקה העומדת מאחורי הסרט, שצפוי סרט המשך.

בסרט המקורי ריינולדס שיחק שומר ראש שחוק שנאלץ להגן על חייו מתנקש ותיק, אותו שיחק ג’קסון. למרות היריבות רבת השנים ביניהם, לשניהם היה אינטרס לשמור אחד לשני על החיים בדרך לבית המשפט הבינלאומי בהאג, בו המתנקש תכנן לתת עדות נגד רודן ופושע מלחמה. הייק שיחקה את אשתו של המתנקש, שאמנם בילתה את רוב הסרט בכלא, אך בכל זאת תפקידה היה בולט ומשמעותי.

בסרט ההמשך, שיקרא “שומר הראש ואשתו של המתנקש” (The Hitman’s Wife’s Bodyguard), שומר הראש יאלץ שוב להכנס לחייו ומשפחתו של המתנקש – אך הפעם כדי להגן על דמותה של הייק. אין עוד פרטים על העלילה או הסרט, אך ידוע שפטריק יוז (Patrick Hughes), במאי הסרט המקורי, יחזור גם לסרט ההמשך. נכון לעכשיו, ליונסגייט מתכננת להוציא את הסרט בצפון אמריקה בלבד, אך סביר להניח שחברת הפצה נוספת תצטרף כדי להפיץ את הסרט עטור הכוכבים בשאר העולם.

השוואת מפרטים