וויל סמית' ומרטין לורנס מתוך "בחורים רעים" (תמונה: Sony Pictures)

וויל סמית' ומרטין לורנס אישרו שבחורים רעים 3 בהפקה

לפני שהוא היה איש הרובוטריקים, מייקל ביי (Michael Bay) עשה כמה וכמה סרטי פעולה שזכורים לנו היטב עד היום הזה. בולטים ביניהם "הפריצה לאלקטרז", "ארמגדון", וכמובן שני סרטי "בחורים רעים" (Bad Boys). הסרטים הציגו שני בלשים שחורים שנאלצו להתמודד עם פשע, כמו כל שוטר, אבל גם עם גזענות קלה, ומעל לכל – אחד עם השני. את השוטרים שיחקו וויל סמית' (Will Smith) ומרטין לורנס (Martin Lawrence), והסרטים עזרו להגדיר את הקריירה הקולנועית של שניהם – למרות שזו של סמית' כבר הייתה גדולה יותר, ומאז המשיכה רק לצמוח ולצמוח.

הסרט השני יצא ב-2003, לפני 15 שנים, וכבר מאז דובר על סרט שלישי בסדרה – אבל כל פעם משהו אחר הפריע לפרויקט להתקדם. לפני שנה הוכרזו הכוונות להוציא סוף סוף את הסרט, אך אז הוא שוב הוקפא. דיווח חדש מאשר סופית, לכאורה, שאכן נראה את הסרט כבר ב-2020.

סמית' ולורנס צייצו שניהם, כל אחד בטוויטר שלו, ש"בחורים רעים לכל החיים" (Bad Boys for Life) קורה – השם שניתן לסרט השלישי לפני זמן מה. סוני (Sony), מפיצת הסרט, מכוונת להוציא אותו ב-17 בינואר 2020, בעוד קצת יותר משנה. מייקל ביי לא יביים את הסרט, במקומו הסרט יבויים על ידי צמד במאים – אדיל אל ערבי (Adil El Arbi) ובילאל פלאח (Bilall Fallah), שביימו יחדיו את הסרטים Black ו-Gangsta, סרטי פשע העוסקים בנושאי גזע באופן רציני.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות