לוגו סמסונג מתקפל (תמונה: Samsung Mobile)

תמונה: Samsung Mobile

סמסונג מציגה טיזר לסמארטפון המתקפל Galaxy F

הסמארטפון המתקפל Galaxy F של סמסונג צפוי להיחשף במלואו רק בתחילת השנה הבאה, אך בחברה כבר הבטיחו כי פרטים ראשונים אודות המכשיר ייחשפו בכנס המפתחים שתערוך החברה בסן פרנסיסקו מאוחר יותר השבוע. כעת מספקת סמסונג טיזר נסתר משהו דרך חשבון הטוויטר שלה, זה מגיע בדמות תמונת פרופיל חדשה לחשבון הרומזת לבואו של הסמארטפון המתקפל.

בתמונה שהוסיפה סמסונג לחשבון הטוויטר הרשמי שלה, ניתן לראות כעת את לוגו החברה, כאשר האות "S" השנייה בשמה של החברה גדולה יותר ומתקפלת לשם יצירת מבנה הדומה לזה אותו היינו מצפים לראות בסמארטפון מתקפל. הסמארטפון החדש צפוי להגיע יחד עם ממשק המותאם לתצורת המסך המתקפל והתייחסות לממשק זה היא מה שככל הנראה נקבל מצידה של סמסונג בכנס המפתחים, כך שאלו יוכלו להתאים את האפליקציות שלהם טוב יותר לתצורת המסך המתקפל עד שתבחר החברה להשיק את המכשיר באופן רשמי.

הסמארטפון המתקפל של סמסונג ככל הנראה יקבל את השם Galaxy F, כך על פי שמות הקוד שנחשפו עבור המכשיר לשווקים השונים, אלו נרשמו כ-SM-F900F ו-SM-F900N, כאשר גודל המסך הכללי צפוי לעמוד על 7.29 אינץ' כשהוא פתוח ועל 4.6 אינץ' כשהוא מקופל. פאנל המסך בו תשתמש סמסונג יהיה מסוג OLED, מתוצרת בית, כאשר בצד הסוללה אנו צפויים לקבל קיבולת של 3,000mAh. פרט לנתונים אלו, לא נחשפו עוד פרטים רבים אודות מפרטו הטכני של המכשיר דרך הדלפות עד כה, אך ניתן לצפות כי סמסונג תשלב במכשיר כמה מהרכיבים שראינו בדגמי הדגל שלה, בהם גם רכיב אחסון בנפח 512 גיגה-בייט.

ההשקה הרשמית של ה-Galaxy F צפויה להגיע בשנה הבאה, אך מועד רשמי טרם נמסר על ידי החברה. ניתן להניח כי סמסונג תנצל את אחת מתערוכות מוצרי האלקטרוניקה והמובייל הגדולות של 2019, כך שפרטים נוספים אודות המכשיר נשמע כבר בינואר בתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית CES שתיערך בלאס וגאס או לקראת סוף חודש פברואר, בתערוכת המובייל MWC בברצלונה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות