-פרסומת-

סרטי שרק והחתול במגפיים יקבלו חידושים

שרק (תמונה: DreamWorks)

שרק (תמונה: DreamWorks)

יוניברסל (Universal) הכריזה על שני חידושים לקלאסיקות אנימציה מודרניות – “שרק” (Shrek) ו”החתול במגפיים” (Puss in Boots), ספציפית החתול משרק כמובן. כל הסרטים בעולם “שרק” נהיו לחלק מהרכש של יוניברסל, לאחר שהיא רכשה את DreamWorks ב-2016 – ושני הסרטים המדוברים לא יופקו על ידי DreamWorks.

חברת אנימציה נוספת שפועלת תחת יוניברסל היא Illumination של כריסטופר מלדנדרי (Christopher Meledandri) – החברה מאחורי סרטי “גנוב על..” (Despicable Me), “המיניונים”, ובקרוב הסרט החדש על “הגרינץ'” (The Grinch). מלדנדרי, שזוכה לאהדה רבה בשנים האחרונות, נתבקש על ידי יוניברסל לקחת תחת כנפו את DreamWorks כולה. הוא לא הסכים, כיוון שלא האמין שיוכל לשמור על איכות התכנים של שתי החברות אם ינהל אותן במקביל, אך לסרטי שרק מלדנדרי לא יכל לסרב.

מלדנדרי לוקח את ההפקה של הרימייקים מאוד ברצינות. מצד אחד, הוא מעוניין לתת לאנשיו ב-Illumination יד חופשית בהפקה. מצד שני, חשוב לו מאוד להשיג את שחקני המפתח מהסרטים המקוריים – מייק מאיירס (Mike Myers), אדי מרפי (Eddie Murphy) ואנטוניו בנדרס (Antonio Banderas). “כשמסתכלים שוב על הדיבוב המקורי רואים כמה שהוא אדיר. אמנם יש קייס טוב לחדש את הכל, אני מרגיש בעצמי נוסטלגיה חזקה מאוד ורוצה לחזור לאפיוני הדמויות המקוריים“.

אין עדיין תאריכים צפויים לשני החידושים המדוברים.

מקורות
Variety
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות