סרטי שרק והחתול במגפיים יקבלו חידושים

שרק (תמונה: DreamWorks) שרק (תמונה: DreamWorks)

יוניברסל (Universal) הכריזה על שני חידושים לקלאסיקות אנימציה מודרניות – “שרק” (Shrek) ו”החתול במגפיים” (Puss in Boots), ספציפית החתול משרק כמובן. כל הסרטים בעולם “שרק” נהיו לחלק מהרכש של יוניברסל, לאחר שהיא רכשה את DreamWorks ב-2016 – ושני הסרטים המדוברים לא יופקו על ידי DreamWorks.

חברת אנימציה נוספת שפועלת תחת יוניברסל היא Illumination של כריסטופר מלדנדרי (Christopher Meledandri) – החברה מאחורי סרטי “גנוב על..” (Despicable Me), “המיניונים”, ובקרוב הסרט החדש על “הגרינץ'” (The Grinch). מלדנדרי, שזוכה לאהדה רבה בשנים האחרונות, נתבקש על ידי יוניברסל לקחת תחת כנפו את DreamWorks כולה. הוא לא הסכים, כיוון שלא האמין שיוכל לשמור על איכות התכנים של שתי החברות אם ינהל אותן במקביל, אך לסרטי שרק מלדנדרי לא יכל לסרב.

מלדנדרי לוקח את ההפקה של הרימייקים מאוד ברצינות. מצד אחד, הוא מעוניין לתת לאנשיו ב-Illumination יד חופשית בהפקה. מצד שני, חשוב לו מאוד להשיג את שחקני המפתח מהסרטים המקוריים – מייק מאיירס (Mike Myers), אדי מרפי (Eddie Murphy) ואנטוניו בנדרס (Antonio Banderas). “כשמסתכלים שוב על הדיבוב המקורי רואים כמה שהוא אדיר. אמנם יש קייס טוב לחדש את הכל, אני מרגיש בעצמי נוסטלגיה חזקה מאוד ורוצה לחזור לאפיוני הדמויות המקוריים“.

אין עדיין תאריכים צפויים לשני החידושים המדוברים.

השוואת מפרטים