כונן LaCie Portable SSD (מקור LaCie)

כונן LaCie Portable SSD (מקור LaCie)

הוכרז: LaCie Portable SSD – כונן SSD חיצוני מבית LaCie

יצרנית פתרונות האחסון LaCie הכריזה על כונן SSD חיצוני חדש תחת השם LaCie Portable SSD, כונן המגיע בנפח של עד 2TB ומהירות קריאה של עד 540MB/s בזכות חיבור USB 3.1 מהיר מהדור השני.

LaCie, חברת בת של יצרנית הקשיחים Seagate, נחשבת למותג הפרימיום של החברה וכונן ה-Portable SSD החדש מיועד ליוצרי תוכן הזקוקים לכונן אחסון מהיר ונוח לשימוש שמסוגל להגיע למהירות קריאה של עד 540MB/s וכתיבה של 500MB/s בזכות חיבור USB-C בתקן USB 3.1.

 

 

כונן LaCie Portable SSD (מקור LaCie)

כונן LaCie Portable SSD (מקור LaCie)

המהירות הגדולה של הכונן מאפשרת לו להעביר קבצי וידאו 4K 30FPS בפחות מדקה ולאחסן עד 65 שעות של וידאו באיכות 4K 30FPS או עד 20 אלף תמונות RAW בכונן בנפח של 2TB, כאשר הודות למהירות הגבוהה שלו ניתן לבצע עריכה של קבצים ישירות מהכונן החיצוני ללא צורך בהעתקת התוכן למחשב.

הכונן מגיע מראש בפורמט exFAT לתמיכה במערכות ווינדוס ו-macOS והחברה מצרפת לו תוכנת גיבוי יעודית המאפשרת גיבוי נוח לכונן בתוספת 3 שנים של שירות שחזור הנתונים של סיגייט (Seagate).

כונן ה-LaCie Portable SSD זמין למכירה במחיר של 540 דולר לנפח 2TB, ב-270 דולר לנפח של 1TB וב-125 דולר לנפח של 500GB.

 

בדומה למעבר של אחסון המחשב הפנימי מכוננים מכניים לכונני SSD, גם שוק האחסון החיצוני עובר שינוי דומה. כונני ה-SSD החיצוניים מספקים פתרון מהיר וקטן עם עמידות מוגברת בזכות החוסר בחלקים מכניים של הקשיחים הרגילים.

מקורות
lacie
lacie
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות