אוזניות Xiaomi Mi AirDots Youth Edition (מקור שיאומי)

אוזניות Xiaomi Mi AirDots Youth Edition (מקור שיאומי)

דיל יום הרווקים: אוזניות בלוטות’ נטולות חוטים Xiaomi Mi AirDots

שיאומי השיקה אוזניות חדשות ונטולות חוטים מדגם Xiaomi Mi Airdots לכבוד יום הרווקים הסיני ואלו מגיעיות לאתר גירבסט (Gearbest) במחיר של 39.99 דולר (כ-147 שקלים) עד היום (11.11) בשעה 18:00 או לכמות המוגבלת ב-1000 יחידות לכלל המשתמשים בעולם, הקודם מביניהם.

מגוון רחב של מבצעים וקופונים למוצרים שכולם אוהבים!

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

מבצעים נוספים ליום הרווקים 2018 תוכלו למצוא בעמוד הקופונים וגם בפוסט המתעדכן שלנו.

אוזניות ה-AirDots החדשות תומכות בטכנולוגיית ה-TWS (ר”ת True Wireless Stereo) המספקת אות אודיו עצמאי לכל אוזניה בנפרד. שיאומי משתמשת בתקן בלוטות’ 5.0 לחיבור האוזניות, כאשר כל אוזניה מכילה משטח מגע זעיר שמאפשר לשלוט על פעולות שונות במכשיר הסלולרי, דוגמת הפעלה של מוזיקה או מענה וסיום שיחות טלפון.

אוזניות ה-AirDots מגיעות בצבע לבן בלבד, כאשר בכל אוזניה השוקלת 4.2 גרם בלבד יהיה ניתן למצוא דרייבר אודיו בגודל 7.2 מ”מ לאיכות שמע גבוהה. האוזניות יוכלו לספק 4 שעות שימוש רצופות במצב סטריאו או 5 שעות במצב מונו וניתן להשתמש בנרתיק האחסון המגיע עימן לטעינת האוזניות על מנת לספק עד 12 שעות שימוש.

מחיר וקישור לרכישה

לחצו כאן למעבר לעמוד המוצר של Xiaomi Mi Airdots באתר Gearbest לקבלת מחיר סופי של 39.99 דולר (כ-147 שקלים)

אוזניות AirDots בנרתיק הטעינה (מקור שיאומי)

אוזניות AirDots בנרתיק הטעינה (מקור שיאומי)

גילוי נאות: אל הקישורים לעמוד המוצר המופיעים בכתבה זו מצורף קוד מזהה ייחודי שלנו בגאדג’טי ואנו נקבל עמלה על כל רכישה בפועל של מוצר. העמלה המוזכרת מעלה לא מייקרת את המחיר הסופי עבורכם.

We take part in the Amazon affiliate program and earn fees by linking to Amazon websites

*אתר גאדג’טי וחברת אתוס מדיה פועלים לאיתור מבצעים ברשת האינטרנט ובחנויות ואינם הגופים המפעילים את המכירות המוצגות מעלה ואין להם כל דבר וסמכות בכל תלונה שתהא על טיבם, איכותם, זמינותם או מחירם של המוצרים. כל המחירים והפרטים אודות המוצרים המופיעים בכתבה נדגמו או נמסרו מהאתרים המצויינים מעלה ונכונים למועד הפרסום בלבד ועבור כל מוצר בודד בנפרד. מוצרים ביבוא אישי בעלות 75 דולר ומעלה דרושים בתשלום מע”מ כחוק. המחירים עבור אתרי מכר שמקורם מחוץ לישראל ואשר מופיעים בשקלים הינם הערכה בלבד ועל-פי שערי המרת המטבע בזמן הפרסום ואינם מתייחסים לעלויות שילוח ו\או לעלויות נוספות בגין רכישה של יותר ממוצר אחד והנגזרות של עלויות נוספות אלו המגיעות מתשלומי מע”מ כחוק ואחרים. אם מצאתם שגיאה, אנא דווחו לנו דרך עמוד יצירת הקשר באתר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות