הוכרז: חידוש ל-Command & Conquer ו-Red Alert, ללא מיקרו-תשלומים

חברת אלקטרוניק ארטס (EA) הכריזה על חידושים למשחק Command & Conquer הראשון (שנקרא גם Tiberian Dawn), ולמשחק ההמשך Red Alert, כולל שלוש ההרחבות למשחק. המשחקים יעברו חידוש יסודי, יגיעו עם גרפיקה משודרגת ברזולוציית 4K, ויתמכו באפשרוית מודרניות למולטליפלייר בין שחקנים. החידושים יאוגדו לאוסף אחד ויימכרו יחדיו. נמסר כי לא יהיו מיקרו-תשלומים בגרסאות החידוש.

כחלק מההכרזה המשמחת, חשפה EA גם כי המפתחים שעומדים מאחורי החידוש הם חברת Petroglyph Games, שבין עובדיה ישנם כמה ממפתחי Westwood, החברה שיצרה את סדרת Command & Conquer: המתכנת הראשי של המשחק הראשון והשני, ג'ו בוסטיק (Jo Bostic); אחד המתכנתים החשובים של Red Alert, סטיב טול (Steve Tall); מנהל הקהילה המקורי של Command & Conquer, טד מוריס (Ted Morris) ומפתח האודיו של המשחקים המקוריים, מייק לג (Mike Legg). בנוסף נראה כי המחבר של המוזיקה המקורית של Command & Conquer יהיה מעורב בפיתוח.

את הדברים הודיע ג’ים ווסלה (Jim Vessella), מפיק בחברת EA, בהודעה ישירה לקהילת Command & Conquer ב-Reddit. ההכרזה מגיעה לאחר ש-EA כבר הביעה על כוונותיה לערוך חידושים למשחקי האסטרטגיה האהובים, באותו האופן. כעת מגיעה ההכרזה הרשמית, וגם קריאה מצד המפתחים לכל מעריצי המשחק, המוזמנים לקהילת Command & Conquer ב-Reddit כדי להביע את דעתם בנוגע לשיפורים שיוצגו בחידוש, איזון-מחדש של היחידות, וכן הלאה.

לא נמסר תאריך יציאה לגרסת החידוש של המשחקים, אולם EA כבר הודיעה כי החברה מכוונת לחגיגות ה-25 של Command & Conquer, שיתרחשו בעוד כשנתיים. המשחק הראשון בסדרה, Command & Conquer, פותח על ידי Westwood Studios ויצא בשנת 1995.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות