צפו בטריילר החדש לרימייק של דמבו

דמבו (תמונה: Disney)

באביב 2019 דיסני (Disney) תעלה עוד חידוש מצולם של אחת מקלאסיקות האנימציה שלה. הפעם מדובר ב”דמבו” (Dumbo), הסיפור על הפיל המעופף. הסרט מבוים על ידי טים ברטון (Tim Burton) בכבודו ובעצמו. כעת שחררה דיסני טריילר מלא ראשון לסרט.

בניגוד לסרט המצויר, בסרט הזה החיות לא מדברות. נדמה שדמבו אינו גיבור הסרט – גיבורת הסרט היא ילדה שגרה בקרקס, בו דמבו נולד. הוא נולד עם אזניים גדולות מהרגיל לפיל, מה שמאפשר לו לעוף – אך כיוון שהוא עדיין גור מפוחד, הוא לא ממש יודע איך לשלוט בזה. בעלי הקרקס לומד לדחוף את דמבו לקצה ולגרום לו לעוף, ומתעשר בזכות הפיל המעופף היחידי בעולם – תוך ניצול אכזרי של דמבו, וללא התחשבות כלל ברווחתו או בבריאותו.

את גיבורת הסרט תשחק ניקו פרקר (Nico Parker) הצעירה, שזה יהיה סרטה הראשון. מלבדה בסרט יופיעו מספר שמות גדולים, ביניהם קולין פארל (Colin Farrell), דני דה-ויטו (Danny DeVito), אווה גרין (Eva Green) ומייקל קיטון (Michael Keaton). מלבד פארל, שנראה שמחליט לעזור לדמבו לקראת הסוף, שאר המבוגרים בסרט הם אנשים נוראיים שנהנים לנצל את הפיל האומלל ככל יכולתם.

“דמבו” צפוי לעלות למסכים בישראל ב-28 במרץ, 2019. הוא יפתח את עונת הרימייקים, כאשר חודשים ספורים בלבד אחריו נזכה לראות גם את הרימייק ל”מלך האריות” ו”אלאדין“. טוב או לא, הקיץ הבא הולך להיות דחוס בסרטי דיסני.

השוואת מפרטים