משחק הקאלט הישראלי פיפוש יחזור במהדורה חדשה

לאחר הפוגה של שני עשורים, נראה כי “פיפוש“, משחק הקאלט הישראלי משנות ה-90, חוזר לסיבוב נוסף. האחים רנארד ורועי גלוזמן שפיתחו את “פיפוש” בשנות ה-90 הודיעו כעת כי הם עובדים על משחק חדש בסדרה. לצד ההכרזה חשפו האחים דף פייסבוק למשחק החדש ועמוד לגיוס כספים ב-Patreon, שבאמצעותו מקווים המפתחים לגייס תמיכה מהקהל בזמן הפיתוח של המשחק.

המשחק יציג סיפור חדש לחלוטין, ויהיה זמין למחשב, לסמארטפונים ולטאבלטים. נראה כי המשחק החדש יחולק לארבעה פרקים, אותם מכנים היוצרים כ”טרילוגיה בארבעה חלקים“, בהתאם לרוח המשחק. הפרק הראשון צפוי לצאת בספטמבר, 2019, ויהיה זמין לתומכי דף ה-Patreon לפני שיגיע לכלל הציבור. קמפיין ה-Patreon מכונה בשם הקליט “פיפושְׁנוֹר”.

משחקי “פיפוש” זכו למעמד קאלט בקרב השחקנים בישראל. סביב המשחקים המצחיקים צמחה קהילה שסירבה להרפות מ”פיפוש” עד היום. נסו לכתוב ציטוט מהמשחק בקבוצת הפייסבוק של הקהילה ותקבלו שלל תגובות רלוונטיות, לצד ארכיון של חומרי “פיפוש” ולינקים להורדת המשחקים (באופן חוקי). עם זאת, נראה כי המשחק החדש לא נועד רק לגיימרים מוכי נוסטלגיה, ומכוון גם להכיר את “פיפוש” לשחקנים חדשים.

ישנן גם חדשות בנוגע לסיפור: משחקי “פיפוש” התמקדו עד כה בחזי פיפוש, מפעיל בובות אצבע כושל בעל אגו מוגזם לחלוטין. אולם חזי פיפוש, ומשחקי פיפוש בהתאם, נעדרו מהנוף במשך עשרים השנים האחרונות. לכן, במשחק “פיפוש” החדש נכיר את צחי פיפוש, אח של חזי, שיוצא לחפש אותו ברחבי העולם. צחי פיפוש הוא דוקטור לאמנות מודרנית המעביר קורס “גמול השתלמויות מורים מבוקש במתנ’ס עובש הגליל”. כמובן.

רנארד גלוזמן:

עזרו לנו לעזור לפיפוש לא לעזור לכם בשום צורה ותהיו שותפים איתנו בתהליך היצירה – נכון, יהיו חילוקי דעות, אנחנו גם נריב קצת, חרסים יעופו באוויר… לא מן הנמנע שיוגשו תלונה או שתיים במשטרה… אבל מה שחשוב הוא שבספטמבר יהיה לנו משחק “פיפוש” חדש!

לדף המשחק ב-Patreon

לדף המשחק בפייסבוק

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות