ה-iPad Pro נבחן בבדיקת עמידות, וזה לא הסתיים טוב

Apple iPad Pro Bend Test (תמונה: Youtube)

בזמן שסמסונג עובדת באופן נמרץ על המכשיר המתקפל מתוצרתה, נראה כי אפל עסוקה בלגרום לטאבלטים הקיימים שלה להפוך דקים יותר, ו”מתקפלים יותר”, אבל לא בצורה בה היינו רוצים. במבחן עמידות אותו ביצע היוטיובר הפופולרי JerryRigEverything על טאבלט iPad Pro החדש, הופיעו מספר בעיות שאינן נמצאות על הנייר.

כבר בשתי הדקות הראשונות של הסרטון, שובר היוטיובר לשניים את העט היקר החדש אשר עונה לשם Apple Pencil, את זה מוכרת אפל ב-129 דולר, ומגלה לנו את תכולתו. בתוך העט נוכל להבחין ברכיב הטעינה האלחוטית, יחד עם שורה של מגנטים חזקים במיוחד וקודקוד העט אשר מגיב לעוצמות לחץ שונות. בחלקו העליון של העט נמצאת הסוללה, אשר אותה חתך ג’רי ושפך את תכולתה.

במבחן השריטות, הזכוכית ממנה עשוי האייפד עוברת את המבחן הסטנדרטי, עם שריטות בעוצמה 6, לצד שריטות עמוקות יותר בעוצמה 7, בדומה לזכוכית הגורילה גלאס 5. גופו של האייפד עשוי אלומיניום, אך בחלקו המאפשר טעינה אלחוטית לעט, אפל הטמיעה חלקת פלסטיק קטנה המאפשרת את הטעינה. הזכוכית המכסה את עדשת המצלמה הראשית מכוסה בספיר (Sapphire) על פי אפל, אך זכוכית ספיר אמורה להישרט רק בעוצמה 8, כאשר הזכוכית המכסה את עדשת המצלמה של האייפד נשרטת כבר ברמה 6.

לאחר כל העיוותים הללו, מודגמת בוידאו שריפת הפיקסלים שבמסך עם מצת, זאת על מנת לבדוק האם האחרונים יחלימו. ואכן, האייפד מראה החלמה מלאה של הפיקסלים, גם לאחר מפגש עם טמפרטורה גבוהה. לבסוף, ג’רי מגיע למבחן העיקום, ותוך מספר שניות לאחר הפעלת הלחץ הראשוני על הטאבלט, האחרון מתעקם לחלוטין ונשבר לגמרי. זאת כאשר העיקום מתחיל מפיסת הפלסטיק החלשה המשמשת להטענה האלחוטית.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים