לוגו וואווי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

לוגו וואווי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

וואווי עתידה להכריז על מכשיר מתקפל ראשון תומך רשת 5G בפברואר

ענקית הטכנולוגיה הסינית ממשיכה במטרתה לכבוש את ליבנו, ובריאיון מיוחד ל-Communications Today, הכריז נשיא החברה במערב אירופה על כוונתה של וואווי להציג מכשיר מתקפל ראשון התומך ברשת הדור החמישי (5G). ההכרזה עתידה לתפוס מקום בתערוכת MWC, אשר תיערך בחודש פברואר הקרוב, בברצלונה. את הפרטים החדשים מביא אלינו נשיא החברה זמן קצר לאחר הכרזתה של סמסונג, היריבה מקוריאה, על מכשיר מתקפל ראשון מתוצרתה.

מנגד, המכשיר יוצג בתערוכת MWC, אך יושק רק ברבעון השלישי של שנת 2019 ויהיה זמין לרכישה במסגרת הזמן המוזכר. ההכרזה הזו מצד נשיא החברה מגיעה לאחד מספר רבעונים מוצלחים של וואווי, אשר הקפיצו אותה למקום השני בעולם בכמות המשלוחים, מיד אחרי סמסונג אשר תופסת את נתח השוק הגדול ביותר.

עוד בריאיון נכח גם נשיא הקבוצה כולה, Walter Ji, אשר דאג להבליט נושאים אינפורמטיביים אחרים. בין היתר, הציג את הכרזתה הקרובה של וואווי על מכשיר התומך ברשת הדור החמישי כתוספת לעובדה שאירופה מכינה את עצמה כבר ברגעים אלו להתאמה מלאה לרשת ה-5G, אם כי אנחנו לא יודעים איזו ספקית תבצע את המהלך ראשונה.

בנוסף לכך, וולטר הציג את הצלחתה של וואווי ברבעונים האחרונים כתוצאה מהשקעה נכונה במספר קטגוריות מחושבות מראש, בהן הסוללה והמצלמה. זאת לאחר שהחברה הבינה כי אלו הן הקטגוריות המרכזיות בהן לקוחות עוסקים לפני רכישת מכשיר. במספרים, ברבעון האחרון מכרה וואווי 52 מיליון מכשירים, לעומת 46.9 מיליון מצד אפל ו-72.2 מיליון מצד סמסונג. מעבר לכך, בשנה הקרובה תעלה וואווי את הוצאותיה על השקעות במחקר ופיתוח להשקעות הנאמדות ב-13 עד 18 מיליארד אירו, הם כ-14.9 אחוזים מרווח החברה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות