צפו בקיאנו ריבס מורד בחוקי הטבע בטריילר לסרט “משוכפלים”

קיאנו ריבס (Keanu Reeves) שוב מאבד הכל – אלא שהפעם הוא לא נוקם, אלא מכופף ומבטל את חוקי הטבע. בטריילר חדש ששוחרר לסרט “משוכפלים” (Replicas), ריבס מוצג כאדם בעל חיים מושלמים – הוא נשוי לרעיה אוהבת, ומגדל איתה ילדים מקסימים בבית מפואר בפרברים. אלא שאשתו, אותה משחקת אליס איב (Alice Eve) מהעונה השנייה של “איירון פיסט”, שמה לב שמשהו לא בסדר איתה והיא לא בטוחה מה. הסיבה לזה היא שהיא מתה – היא פשוט לא זוכרת את זה.

למעשה כל משפחתו של הגיבור נהרגה בתאונת דרכים, הוא היחיד ששרד אותה. במקום להתמודד עם הקשיים של החיים כמו אדם פשוט, הוא עושה מה שכל מדען בסרט היה עושה – מנסה לשחק את אלוהים. בעזרת הטכנולוגיה הוא משכפל את בני משפחתו שנהרגו, ומאפשר לחייהם להמשיך כאילו כלום לא קרה – אלא שזה לא כל כך פשוט.

מצד אחד, המתים-החיים לא מתפקדים 100% נכון. כשמורדים בחוקי הטבע, משלמים מחיר – ולרוב מי שמשלם הוא אפילו לא זה שעשה את הניסוי, כמו במקרה הזה. מצד שני, טכנולוגיה שמאפשרת לשבט אנשים בהצלחה ואפילו להחזיר את המתים לחיים היא טכנולוגיה שמושכת תשומת לב רבה מגורמים לא רצויים – וגיבורינו מוצא את עצמו נאבק על חיי משפחתו כבעל ואב, ועל מפעל חייו כמדען.

“משוכפלים” צפוי לעלות למסכים בארה”ב ב-11 בינואר הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות