מפתחי Cyberpunk 2077 מבטיחים גורדי שחקים שניתן לחקור עם פעילויות

| יום שני, 26 בנובמבר 2018, 11:30 | משחקים

אם לא היו לנו מספיק סיבות לחכות למשחק התפקידים הבא של CDPR, שהוא כמובן Cyberpunk 2077, עכשיו מספקת החברה עוד תזכורת לכך שמדובר באחד המשחקים המצופים ביותר אי פעם. כאשר אחד המעריצים שאל את החברה בפייסבוק לגבי גודלו של עולם המשחק, הוא קיבל תשובה מפתיעה ומעניינת: ניתן יהיה לחקור מבנים רבים במשחק, גם חלק מהבניינים הגבוהים ביותר, כאשר בכל קומה השחקן ימצא שפע של דברים לעשות.

ב-Night City ישנם שישה מחוזות, אבל אני לא יכול לומר לך את הגודל המדויק בקמ"ר, כי אף אחד עוד לא בדק את זה. בנוסף, זאת שאלה מכשילה עבור סביבה עירונית – ב-Night City יש הרבה בניינים, ולבניינים הללו יש קומות. בבניינים גבוהים, מהם רבים יהיו ניתנים לחקר של השחקן, בכל קומה יכולות להיות פעילויות רבות.

השיחה התנהלה בין דף הפייסבוק של Cyberpunk 2077, לבין אחד ממעריצי המשחק. המעריץ שאל האם גודלו של Cyberpunk 2077 משתווה לזה של The Witcher 3, משחק התפקידים הענק ועטור הפרסים של CDPR. מפעילי הדף, אשר ניכר כי הם מכירים לעומק את משחקי החברה, הזכירו את נושא הקומות על מנת להשוות את המשחק ל-The Witcher 3:

קומות נמצאות אחת על פני השניה. עם זאת, The Witcher 3 היה באופן מסוים משחק הרבה יותר "שטוח". הפעילויות היו מפוזרות [בנקודות שונות על המפה]. ב-Cyberpunk 2077 העולם יכול להיות עצום, אבל הוא יכול להיות גם גדול כלפי מעלה, או כלפי מטה.

במילים אחרות, סביר להניח כי עולם המשחק של Cyberpunk 2077 לא יהיה נרחב כמו זה של The Witcher 3, אולם הוא יהיה צפוף יותר ועמוס פעילויות. הדבר הגיוני, שכן בניגוד ל-The Witcher 3 המתרחש בעולם פנטזיה נרחב, Cyberpunk 2077 מתרחש בסביבה עירונית. אם לשפוט לפי משחקי התפקידים הגדולים של החברה, כנראה שלא יחסר תוכן ב-Cyberpunk 2077, גם אם גודל המפה ייראה קטן יותר ממעוף הציפור.

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות