פתיחת קופסה והצצה ראשונה ל-Galaxy A9

"יותר מצלמות. יותר אפשרויות". זוהי הסיסמה בה בחרה סמסונג עבור סדרת המכשירים החדשה שלה, ה-Galaxy A, אשר כוללת שני דגמים המציעים ריבוי מצלמות בחלקם האחורי. ה-Galaxy A9 שנחת על שולחננו משלב 4 מצלמות בגבו, אך האם זה אומר שהן מציעות גם יותר אפשרויות? בפתיחת הקופסה שלנו הפעם התמקדנו במצלמות של המכשיר ועוד לפני שנעמיק ליכולותיהן בסקירה המלאה, בדקנו אילו אפשרויות הן מציעות וכמה מסובך זה להשתמש בהן.

את הגלקסי A9 קיבלנו לידנו בצבע הוורוד, אחד מתוך שלושה צבעים אותם מציעה סמסונג בישראל וגם אחרי שכבר ראיתי את הדגם בצבע הכחול-ירוק המדורג, אני יכול לומר שאהבתי אפילו יותר את הוורוד. הגימור של הצבעים על המכשיר בהחלט מרשים והוא נוח למדי לאחיזה, כשלמרות משקלו הגבוה (קצת מעל 180 גרם), פיזור המשקל התבצע היטב והוא מרגיש קל יותר בשל כך.

מלבד המכשיר עצמו, מצרפת סמסונג בקופסה כבל נתונים USB-C ל-USB, מטען תואם עם תמיכה בטעינה מהירה, אוזניות In-Ear (ויש גם חיבור 3.5 מ"מ תואם במכשיר עצמו!) וכיסוי גמיש ושקוף להגנה על גב המכשיר.

Samsung Galaxy A9 2018 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Samsung Galaxy A9 2018 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

המערך מרובה המצלמות של סמסונג, בעודו מלהיב כששומעים עליו, גורר מייד גם את השאלה "אז מה עושה כל אחת" ו"איך בכלל משתמשים בכל אחת", אבל סמסונג עשתה את החיים שלנו פשוטים למדיי. אין כל צורך לדעת איזו מצלמה מצלמת בזווית רחבה, איזו תעשה זום ואיזו תשמש לאפקט הבוקה לו סמסונג קוראת "מיקוד חי" – פשוט פתחו את אפליקציית המצלמה המובנית ובחרו מאחת האופציות על המסך על מנת לעבור בין האפשרויות השונות.

אז האם יש צורך בכל כך הרבה מצלמות? זה לא מזיק, אבל סמסונג שילבה בעבר יכולות כמו זום ומיקוד חי יחד עם מפתחי צמצם משתנים במכשירי הדגל שלה גם בלי להשתמש ב-4 חיישני צילום, כך שהאפשרות הנוספת היחידה שאנו מוצאים בתחום זה היא התוספת של צילום בזווית רחבה יותר בשילוב עם האפשרויות הנוספות.

Samsung Galaxy A9 2018 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Samsung Galaxy A9 2018 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

שני דברים עליהם שומרת החברה עם ה-Galaxy A9 הם שקע האוזניות והחיישן הביומטרי לקריאת טביעות אצבע הממוקם בגבו של המכשיר ויעזור לפתיחה מאוד מהירה של נעילת המסך. זה נוח, מהיר, ומגיע לצד אפשרות לזיהוי פנים מהירה, כך שתוכלו לבחור אחת מבין שתי האפשרויות או פשוט להשתמש בשתיהן.

אנדרואיד 9 עדיין אין לנו כאן, אבל אנחנו מצפים שהמכשיר יקבל את העדכון ברבעון הראשון של 2019, ויהיה בין הראשונים לקבל את זה. בינתיים נסתפק באנדרואיד 8 עם ממשק Samsung Experience.

למפרט טכני מלא

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות