צפו בטריילר הראשון לעיבוד הקולנועי של ארטמיס פאול

דיסני (Disney) שחררה טריילר ראשון ל"ארטמיס פאול" (Artemis Fowl), עיבוד קולנועי ראשון לסדרת הספרים המצליחה של אואן קולפר (Eoin Colfer). הסרט, שיקרא פשוט "ארטמיס פאול", יתבסס על הספר הראשון ועל "התקרית בקוטב הצפוני", הספר השני בסדרה מתוך שמונה ספרים סך הכל.

סדרת "ארטמיס פאול" מתרחשת בגרסה מקבילה של העולם שלנו, בה ישנו קסם ויצורים מופלאים אשר מסתובבים בינינו. גיבור הסדרה הוא ארטמיס פאול השני, נער גאון שמשתמש בשכלו ובערמומיותו כדי לבצע פשעים בקנה מידה על-אנושי. בשני הספרים הראשונים, עליהם מתבסס הספר, ארטמיס חוטף פיה בכירה ממשטרת הפיות בשם הולי שורט, כדי לקבל בעבורה דמי כופר שיאפשרו לו להחזיר למשפחת פאול את חיי הפאר שהמשפחה התרגלה אליהם. לבסוף ארטמיס והולי מתחילים לעבוד יחד, ומוחו הקרימינלי של ארטמיס מופנה בהדרגה למטרות חיוביות יותר.

הסרט מבוים על ידי השחקן והבמאי קנת' בראנה (Kenneth Branagh), שביים את "ת'ור" הראשון, כמו גם מספר מכובד של עיבודים לשייקספיר שנחשבים למדויקים ביותר. את ארטמיס פאול יגלם פרדיה שו (Ferdia Shaw), שזה יהיה תפקידו הקולנועי הראשון. את קפטן הולי שורט תגלם לארה מקדונל (Lara McDonnell), גם היא שחקנית לא מנוסה במיוחד. לצידם יופיעו ג'ודי דנץ' (Judi Dench) מסרטי ג'יימס בונד, ג'וש גאד (Josh Gad) מהחידוש ל"היפה והחיה", ועוד.

"ארטמיס פאול" צפוי לעלות למסכים בארצות הברית ב-9 לאוגוסט, 2019.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות