-פרסומת-

מכשיר ה-Lenovo Z5s נחשף ומציג חור מצלמה יחד עם מפרט חלקי

| יום ראשון, 2 בדצמבר 2018, 13:05 | סלולר
Lenovo Z5s (תמונה: sparrowsnews)

Lenovo Z5s (תמונה: sparrowsnews)

חברת לנובו (Lenovo) ממשיכה לסקרן אותנו עם מכשירים שכנראה לא יעשו את דרכם לארץ באופן רשמי, וכעת בכותרות זה הוא ה-Lenovo Z5s, אשר כולל עיצוב מושך במיוחד יחד עם מפרט שלא מבייש אף מכשיר בשוק. בתחילה, המכשיר נחשף דרך משרד התקשורת הסיני וכלל תמונות חשוכות למדי, אך לאחרונה עבר הסמארטפון דרך ידיו של משתמש אשר הפיץ סרטון בו הוא משתמש במכשיר.

במידע שהוצג על ידי משרד התקשורת הסיני גילינו את מידותיו של המכשיר, יחד עם תמונות שאינן מציגות בבירור את חור המצלמה ומעט ממפרטו הטכני של המכשיר. בראש המידע נמצאות מידותיו של המכשיר, אשר עומדות על 156.7 מילימטרים לאורכו, 74.5 מילימטרים לרוחבו ו-7.8 מילימטרים המסמלים את עוביו הכולל של גוף הסמארטפון.

בגבו של המכשיר ניתן להבחין בשלוש מצלמות, אלו מגיעות במבנה המזכיר את דגם ה-P20 Pro של חברת וואווי. לצידן נגלה את סורק טביעות האצבע, בשעה שלוגו החברה ממוקם באופן המיישר קו למערך הצילום. לא ניתן לראות בליטה פנימה במסגרת המכשיר, כך שלא היינו מצפים לראות כאן שקע אוזניות.

לצד הפרטים הללו נכנסת לנובו עצמה ומפיצה טיזר רשמי לדגם ה-Lenovo Z5s המדובר. בטיזר ניתן לראות את צורת המכשיר ואת חור המצלמה. יחד עם חודש דצמבר המוזכר בחלק התחתון של התמונה, וזה הוא כנראה חודש ההכרזה על המכשיר.

יחד עם זאת, מדליף אשר שם את ידיו על המכשיר הפיץ סרטון בו ניתן לראות את הסמארטפון בפעולה, יחד עם מסכו המגיע בגודל 6.3 אינץ’, אשר מתודלק על ידי סוללה בקיבולת 3210 מיליאמפר/שעה וכולל את חור המצלמה הקטנטן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אופק ביטון
גיק של סמארטפונים מהמפגש הראשון שלי איתם. חובב מושבע של עולם הצילום והעיצוב הגרפי ואוהב לחקור עד הפרט הקטן ביותר כל דבר שאני נוגע בו.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: HP 15-bs104nj
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות