Huawei Mate 20 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

גאדג'טי מסקר: Huawei Mate 20 – נגיעה מהעתיד
| יום שני, 3 בדצמבר 2018, 17:00 | גאדג'טי מסקר, סלולר

מכשיר ה-Huawei Mate 20 אינו אמור לתפקד כמכשיר הטוב ביותר של חברת וואווי לשנת 2018, אלא כמכשיר דגל עם מעט פשרות אל מול דגם הפרו בסדרה במספר גזרות ולא מעט פיצ'רים מעולים, וככזה, הוא לחלוטין אחד המכשירים הטובים ביותר שיצא לנו לבדוק. כשהוא מביא לא מעט פיצ'רים מאחיו הגדול, Mate 20 Pro, יחד עם עיצוב זהה כמעט לחלוטין ומסך מקצה לקצה, האם ה-Mate 20 מספיק כדי להתעלות על שאר המכשירים ברמת המחיר שלו? נגלה בהמשך.

מה בקופסה?

  • מכשיר מסוג Huawei Mate 20
  • תקע חשמל מהיר (Huawei SuperCharge)
  • כבל מסוג USB Type A ל-USB Type-C
  • סיכה להוצאת מגירת הסים
  • אוזניות כפתור סטנדרטיות
  • חוברות הדרכה

תצוגה ועיצוב

מסכו של ה-Mate 20 מגיע בגודל העומד על 6.53 אינץ', ברזולוציית +Full HD, יחד עם פאנל מסוג IPS LCD וצפיפות פיקסלים של 381 פיקסלים לאינץ'. לכל זאת נוסיף תמיכה בתקן HDR10 להצגת פרטים חדים יותר וטווח צבעים משופר, פריסת פיקסלים של 2244 על 1080 וביסוס על פלטת הצבעים בספקטרום DCI-P3.

המסך מציג צבעים טובים, אך רמת הגמא אינה מדויקת ועומדת בין 1.2 ל-1.6, זאת בזמן שהיא אמורה להימצא על 2.2. בקצרה, תיקון גמא (Gamma Correction), הוא תהליך בו מבוצעת המרה של צבע בצורה לוגריתמית ולא בצורה לינארית, זאת על מנת להציג צבע או אור בצורה נכונה. כשמידת הגמא גבוהה מידי במסך מסוים, נקבל תמונה חשוכה עם ניגודיות גבוהה, וכשמידת הגמא נמוכה מידי במסך מסוים, נקבל תמונה מוארת מידי עם ניגודיות נמוכה.

תמונה זהה מוצגת על ה-Huawei Mate 20 (בימין) לצד ה-Huawei P20 Pro (בשמאל) (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

תמונה זהה מוצגת על ה-Huawei Mate 20 (בימין) לצד ה-Huawei P20 Pro (בשמאל) (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

איך זה מתפרש לחיי היום-יום שלנו עם המייט 20? המסך מציג רמת גמא נמוכה מידי בכל הצבעים מלבד הצבע האפור, כך שהתמונה המוצגת מגיעה עם  ניגודיות נמוכה במגוון הצבעים, זאת בנוסף להצגת תמונה מוארת מידי ביחס למסכים אחרים וניתן להבחין בכך במיוחד בגוונים הכחולים במסך. סביר להניח כי הדבר לא יפריע למשתמש הממוצע, אך במידה ואתם גרפיקאים או צלמים אשר בודקים את העבודות על גבי מסך הסמארטפון, זה הוא מידע שכדאי לשים לב אליו.

עוד אספקט חשוב של המסך הינה הבהירות הכללית, וכאן לא נתקלנו באף בעיה. המסך בהיר למדי בשמש ישירה, קריא לחלוטין ומסוגל להגיע גם לבהירות נמוכה במידה ותרצו לקרוא טקסט בלילה. בממשק ההגדרות ניתן לשנות את הגוון במסך באופן אוטומטי באמצעות הפעלת "גוון טבעי", המכוון באופן אוטומטי את טמפרטורת הצבע במסך בהתאם לתאורה ובאופן ידני באמצעות שינוי מצבי הצבעים והטמפרטורה בהגדרה נוספת.

מעבר לכך, ניתן לשנות את הרזולוציה הנפרסת על גבי המסך מ-+Full HD בפריסה של 2244 על 1080 פיקסלים, ל-+HD בפריסה של 1496 על 720 פיקסלים. במידה ותרצו לעשות זאת, הדבר יתרום משמעותית לחיי הסוללה, ואנחנו לא הצלחנו להבחין בהבדל משמעותי בשימוש בשתי ההגדרות. במידה ואתם לא מעוניינים לעשות זאת באופן ידני, המכשיר מגיע באופן מובנה עם האופציה "רזולוציה חכמה" דלוקה, כך שזו אחראית על שינוי הרזולוציה בהתאם לחיי הסוללה והשימושים במכשיר.

Huawei Mate 20 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

Huawei Mate 20 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

עוד בהגדרות התצוגה של המכשיר תוכלו לגלות אפשרויות ל"העלמת" החריץ הנמצא בחלקו העליון של המכשיר, זאת על ידי השחרת שאר הפס בו הוא מתיישב. ובזמן שיש מכשירים בהם ההגדרה הזו מומלצת במיוחד לשימוש, המגרעת הקטנה ב-Mate 20 לא הפריעה כלל במהלך השימוש, והיינו שמחים לראות עוד מכשירים עוברים למגרעת בגודל כזה. יתרה מכך, זה הוא היתרון העיקרי של דגם המייט 20 הסטנדרטי על אחיו הבוגר, כשזה מציע שטח מסך גדול יותר ושוליים קטנים במיוחד המעניקים מראה ייחודי ויוקרתי אותו אנו לא רואים כל יום בשוק הסמארטפונים הישראלי.

עיצובו של ה-Huawei Mate 20 זהה כמעט לחלוטין לזה של ה-Huawei Mate 20 Pro, וגם כאן נמצא גב בעל טקסטורה המונעת החלקה מהיד ומייצרת רעש מושך. המכשיר עשוי זכוכית בחלקו הקדמי והאחורי, כאשר המסגרת המאחדת בין שכבות הזכוכית המוזכרות עשויה אלומיניום וזו מתפרסת לעובי של 8.3 מילימטרים. כפתורי ויסות הווליום ממוקמים מעל כפתור ההדלקה והכיבוי המגיע עם פס אדום המקיף אותו. בגבו של המכשיר נגלה את סורק טביעות האצבע, שביצועיו טובים למדי, אך לא השתמשנו בו בתדירות גבוהה, זאת בעקבות שימוש חוזר בסורק הפנים המהיר על מנת לפתוח את נעילת המסך.

דגם ה-Mate 20 אינו מוגן מפני מים ואבק בתקן IP68 כמו אחיו הבוגר, אלא מסתפק בתקן IP53 המספק לו הגנה מפני השפרצות של מים ומפני אבק בגודל העולה על 2.5 מילימטרים.

ביצועים, סוללה וממשק משתמש

על הנייר, מכשיר ה-Mate 20 של וואווי כולל את מערכת השבבים המתקדמת ביותר מתוצרתה מדגם Kirin 980 המיוצרת בתהליך 7 ננו-מטר. המערכת מורכבת מזוג ליבות מסוג Cortex-A76 אשר רצות בתדר מרבי של 2.6 גיגה-הרץ, יחד עם זוג ליבות נוספות מאותו הסוג אשר פועמות בתדר מרבי של 1.92 גיגה-הרץ, וארבע ליבות חסכוניות בחשמל מסוג Cortex-A55 הפועמות בתדר מרבי של 1.8 גיגה-הרץ.

מערכת ההפעלה הרצה על גבי הסמארטפון הינה אנדרואיד 9 פאי, זאת בשעה שעליה מתלבש ממשק המשתמש EMUI בגרסה 9.0. את המכשיר תוכלו למצוא בשתי גרסאות שונות הכוללות 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט של נפח אחסון, זאת בנוסף לגרסה הכוללת 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט של נפח אחסון. זוג הגרסאות תומכות בהרחבת נפח האחסון האמצעות כרטיס הזיכרון החדש של וואווי (Nano-Memory), אך רק הראשונה נמכרת באופן רשמי בישראל.

הגרסה אותה קיבלנו היא הראשונה מהשתיים, ובהתחשב בכך שבשנת 2018 ארבעה גיגה-בייט של זיכרון עבודה זו כמות שאנחנו רואים במכשירי ביניים, המכשיר עושה עבודה טובה מאוד בניהול הזיכרון, אך לאחר זמן מה מתחיל בסגירת האפליקציות ואלו ידרשו רענון. מהירות פתיחת האפליקציות עולה על המצופה, כשפתיחת הרשתות החברתיות נעשית בשניות ספורות וכך גם שאר האפליקציות.

Huawei Mate 20 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

Huawei Mate 20 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

משחקים קלים כדוגמת Clash Royale או Rider רצים חלק לחלוטין על המייט 20, ללא תקיעות וללא קטיעות משונות. גם במעבר למשחקים עתירי גרפיקה כמו PUBG Mobile לא נתקלנו בתקיעות משום מסוג, וחוויית המשחק הייתה חלקה למדי ובמידה והחיבור שלכם לאינטרנט טוב מספיק, לא תתקלו גם בשום לאגים הנגרמים מחיבור Wi-Fi רעוע. מנגד, על כל חוויית הביצועים המהירה מעיב ממשק המשתמש, אותו וואווי צריכה לשפר בהקדם הניתן.

חשוב לציין כי חוויית המשחק על גבי המסך העצום של ה-Huawei Mate 20 היא יוצאת דופן לחלוטין, השוליים הקטנטנים במכשיר גורמים למשחק להרגיש הרבה יותר מקיף, עוטף, ובסך הכל, המסך הייחודי של המייט 20 זורק אותנו פנימה. ממשק ה-Emotion UI בגרסה 9.0 מזכיר את הגישה של סמסונג בתחילת דרכה עם ממשק ה-TouchWiz. וואווי פשוט זורקת עלינו כמה שיותר פיצ'רים ומקווה שנאהב כמה שיותר מהם, אך היא שוכחת לעצב אותם לרמה המיטבית ולדאוג לכך שהם יעבדו באופן חלק לחלוטין וברמה המהווה תחרות למכשירי הדגל האחרים.

לדוגמה, המחוות ב-Mate 20 אינן מהנוחות שראינו, במיוחד אם אתם מגיעים מאייפון. המחוות אינן רגישות למגע ברמה מספקת, ובזמן החלקה מתחתית המסך מעלה על מנת לגשת לתפריט המשימות האחרונות ישנה המתנה של מספר שניות, ואין כל אינדיקציה מהיכן צריך למשוך במקרה שהמסך משנה את תצורתו מאורך לרוחב.

Huawei Mate 20 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

Huawei Mate 20 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

חיי הסוללה במכשיר הם מהטובים שראינו. סוללת ה-4000 מיליאמפר/שעה נטענת דרך מחבר ה-USB Type-C במהירות שחיכינו לה כבר הרבה זמן (מ-0 ל-90 אחוזים בשעה ו-3 דקות), וגם כשניסינו לצאת מהבית עם 50 אחוזים על מנת לגמור את הסוללה כשנגיע ליעדינו, חזרנו עם 10 אחוזים נותרים בסוף היום. במידה והצלחתם לגמור את הסוללה לפני שהגעתם הביתה, ממשק ההגדרות מציע מצב חיסכון בחשמל המגביל את פעילותן של אפליקציות ברקע ומשבית את הסנכרון האוטומטי.

ואם גם זה לא מספיק ונתקעתם עם 10 אחוזים הרחק מהבית, "מצב חיסכון גבוה במיוחד בצריכת החשמל" נזעק לעזרתכם וזה יהפוך את המכשיר למוגבל במיוחד, וניתן להשתמש רק בשישה יישומים נבחרים הניתנים לשינוי בכל זמן. עוד בממשק הגדרות נוכל לנהל באופן ידני לאיזו אפליקציה אנחנו מאפשרים לרוץ ברקע ולאיזו לא, וכך נמנע מאפליקציות בזבזניות בחשמל לגמור לנו את הסוללה במהירות.

חוויית השמע

חוויית השמע משחקת תפקיד מרכזי בבחירת מכשיר עבור לא מעט משתמשים, וזו היא אינה נקודת החוזקה של המייט 20. על מנת לשפר את יחס התצוגה לשטח המכשיר, וואווי דחסה את אפרכסת השמע לתוך חריץ קטנטן, דרכו ניתן לשמוע שיחות בווליום שאינו מספק ובאיכות שלא היינו מתנגדים שתשופר בהקדם האפשרי.

גם מערך השמע הכללי דרכו נשמע שירים סובל מהאפרכסת הקטנה, זאת כאשר אפקט הסטריאו חלש למדי עקב העובדה שהאפרכסת אינה מפיקה שמע מספק ביחס לווליום המופק מהרמקול התחתון. מנגד, הסאונד היוצא מהרמקול התחתון חזק למדי, לא מהחזקים ביותר ששמענו, אבל בהחלט מספק וכולל איכות טובה מאוד וחדות סבירה.

הדובדבן שבקצפת להמון משתמשים יהיה קיומו של שקע האוזניות שאינו מגיע בדגם ה-Pro של המכשיר, ובאמצעותו תוכלו לחיות חופשיים ממתאמים יקרים ומסורבלים. אולם, אישית, השלמתי עם העובדה ששקע האוזניות ימשיך להיעלם ממספר מרובה של מכשירים בשנים הבאות, ורכשתי לעצמי זוג אוזניות אלחוטית הפותרות אותי מהתלות במתאמים או בשקע האוזניות.

צילום

אחת מהנקודות החזקות של ה-Mate 20 היא גזרת הצילום, עם מערך צילום משולש בגבו ומבזק LED כפול, התמונות יוצאות חדות ומפורטות. על הנייר נמצא חיישן ראשי ברזולוציית 12 מגה פיקסל, עם מפתח צמצם של f/1.8 ואורך מוקד של 27 מ"מ. יחד איתו נגלה חיישן 16 מגה פיקסל בזווית רחבה במיוחד, עם מפתח צמצם של f/2.2 ואורך מוקד של 17 מ"מ, זאת כאשר החיישן השלישי במערך מציע זום אופטי ברזולוציית 8 מגה פיקסל, עם מפתח צמצם של f/2.4 ובאורך מוקד של 52 מ"מ.

לאחר שעברנו על מפרט מערך הצילום על הנייר, נוכל לספר כי התמונות המופקות ממערך הצילום המשולש טובות בתנאי תאורה בהירים, אך הטווח הדינמי זקוק לשיפור קל, וכך גם מפתחי הצמצם הסגורים במיוחד של העדשה הרחבה ועדשת הטלפוטו. פעמים רבות נתקלנו בכך שבזמן לחיצה על מעבר לעדשת הטלפוטו (2X), המכשיר בעצם ביצע זום דיגיטלי מעדשת ה-12 מגה פיקסל וכלל לא השתמש בעדשת הטלפוטו. הדבר קורה בעיקר בתנאי תאורה קשים, אך שמנו לב שגם אם יש מספיק אור, לעתים המכשיר מחליט על דעת עצמו לעשות כך.

Huawei Mate 20 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

Huawei Mate 20 (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

החיישן הראשי מפיק תמונות טובות למדי ברזולוציית 12 מגה פיקסל, עם המון פרטים על האובייקט המצולם ועיבוד טוב של הצבעים.  אולם, ישנן פעמים בהן המכשיר נוטה לחשוף יתר על המידה איזורים לבנים, ועקב כך נוצר מצב של איבוד פרטים. הטווח הדינמי טוב מאוד, אך במידה ותבחרו לבצע מיקוד על אובייקט מסוים ולא תרצו שהמצלמה תבחר היכן להתמקד, האיזור הנבחר יואר היטב אך הטווח הדינמי שברקע יוקרב בתמורה.

במעבר לתנאי תאורה קשים, החיישן הראשי מפיק לעתים תמונות רכות, אך עיבוד הצללים טוב למדי והפירוט סביר. במידה ותבחרו להשתמש במצב הלילה הנמצא בתפריט, העיבוד יגרום לצללים להפוך לחשוכים אף יותר, תוך הגברת העיבוד והפיכתו לעתים לאגרסיבי למדי. בנוסף לכך, נתקלנו בלא מעט מקרים בהם נעדיף את התמונה הרגילה על פני התמונה אשר צולמה במצב לילה.

חיישן ה-16 מגה פיקסל המצלם בזווית רחבה מוציא גם הוא תוצאות מעולות בתנאי תאורה טובים, אך לעומת החיישן הראשי, ישנה ירידה דרסטית באיכות במעבר לצילום בתנאי תאורה קשים. על מנת להציל את המצב, נוכל להשתמש במצב הלילה. התוצאות באמצעות המצב המוזכר מעולות לגמרי בחיישן זה, אך במידה ואתם מצלמים אובייקטים זזים, מצב הלילה ימרח אותם והתמונה לא תצא כפי שרציתם.

יתרה מכך, לחיישן הרחב במיוחד יש אס בשרוול, וזה הוא צילום המאקרו. באמצעות החיישן המוזכר תוכלו להתפקס ממרחק של 2.5 ס"מ בלבד, ולקלוט פרטים שלא תוכלו לקלוט עם אף מכשיר אחר. לדוגמה, בזוג התמונות המוצגות מטה נוכל לראות תפיסה יוצאת דופן של פרטים על ידי החיישן, בשעה שמצב ה-AI הופך את התמונה לאפילו יותר טובה תוך פתיחת הצללים וחידוד הפרטים הקיימים.

עיבוד הצבעים במצלמה הרחבה נדמה כשונה משאר החיישנים שבמערך, כאשר גווני הירוק המצולמים בתמונות נראים שונה ממה שנראו במציאות, ולמעשה, ניתן לראות את ההבדל לאותה תמונה שצולמה מהחיישן הראשי ועיבדה את הצבעים בצורה נכונה. מצב ה-AI המוזכר לעיל יכול להיכנס לפעולה במידה ותבחרו כך בתפריט ההגדרות של המצלמה, ובאמצעותו תוכלו ליהנות מתמונות עם צבעים חיים יותר ומוכנים להעלאה לאינסטגרם.

החיישן השלישי במערך אשר מציע רזולוציה של 8 מגה פיקסל נהנה גם הוא מאותן התוצאות, עם הפקת תמונות חדות ומלאות בפרטים בתנאי תאורה טובים מאוד, אך עם ירידה דרסטית בחדות בצילום בתנאי תאורה קשים. אומנם, כאן לא ניתן להציל את המצב במעבר למצב הלילה, זאת עקב כך שהמכשיר כבר החליט שגם אם תעשו זאת, זה עדיין יהיה מצב לילה על גבי חיתוך דיגיטלי מהחיישן הראשי.

גם כאן, עיבוד הצבעים שונה משאר העדשות, ובזמן שצילמנו את אותו העץ באותו המיקום בתנאי תאורה קשים, קיבלנו שלושה גוונים שונים של ירוק, כאשר החיישן הראשי הפיק את הצבעים הקרובים ביותר למציאות. כפי שצוין לעיל, החיישן הנ"ל אינו נמצא בשימוש פעמים רבות, זאת עקב החלטת המערכת לבצע חיתוך דיגיטלי מהחיישן הראשי ולהציג אותו לכאורה כזום אופטי שבוצע באמצעות כפתור ה-2X. הדבר הופך מעצבן אף יותר בצילום באור יום, כשקרה לנו מספר רב של פעמים בהם צילמנו במצב 2X, ולבסוף התברר שזה חיתוך דיגיטלי. ולסיכום, אם אנחנו לא יכולים להשתמש בחיישן על פי החלטתנו, למה הוא שם מלכתחילה אם הוא לא מספיק טוב?

השוואת צבעים (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

השוואת צבעים (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)

לצד הדברים הללו, וואווי מציעה מצב HDR, אך האחרונה מחביאה אותו בגזרת ה"עוד" שבסליידר התפריטים במצלמה, כך שלא יצא לנו להשתמש בו מספר רב של פעמים. זו היא גישה שונה לחלוטין מחברות מודרניות אחרות, שלא רק ולא מחביאות את המצב בתפריט צדדי, אלא מחילות אותו באופן אוטומטי על כל תמונה. בפועל, בזמן השימוש במצב ה-HDR על גבי שלושת החיישנים, רק חיישן הטלפוטו הציג שינוי משמעותי במיוחד בין מצב HDR פועל לבין מצב HDR כבוי, אך בעקבות שינוי דרמטי לחלוטין שכזה, אנחנו תוהים מדוע וואווי לא מטמיעה את מצב ה-HDR לפעול באופן אוטומטי על גבי חיישן זה.

מצב הפורטרט תופס תאוצה בשנה האחרונה בקרב משתמשים רבים, והיצרניות מתאימות את עצמן לדרישה. מכשיר ה-Mate 20 כולל זוג מצבים שכאלו, כשאחד מהם נקרא "דיוקן" ומיועד לצילום אנשים, והשני נקרא "צמצם" ומיועד לצילום של כל דבר אחר מבני אדם. במצב הדיוקן תוכלו למצוא אפקטים המותאמים לצילום בני אדם, כשבמצב הצמצם תוכלו לשלוט עם רמת הטשטוש הנוצרת מאחורי האובייקט.

מצב הדיוקן (פורטרט) מציג ביצועים טובים גם בעדשה הראשית וגם בעדשת הטלפוטו, וניתן לבצע את האפקט רק בעדשות הללו. ההפרדה בין האדם לרקע מתבצעת בצורה נעימה ולא אגרסיבית מידי, אם כי עדיין הדבר אינו מושלם, ואם ממש נתאמץ נוכל לראות פספוסים קטנים ברווחים שבין הידיים לגוף. בדרך כלל נמליץ לצלם תמונות פורטרט באמצעות עדשת הטלפוטו, זאת עקב העובדה הפשוטה שפורטרטים אמורים מלכתחילה לצאת לאוויר העולם דרך עדשה כזו, ולא דרך עדשה רחבה.

מצב הלילה המפורט לאורך סקירת החיישנים מציג ביצועים טובים, אך אינו עקבי לחלוטין ולעתים, כפי שנאמר לעיל, ישנן פעמים בהן היינו מעדיפים להשתמש בתמונה הרגילה. אורך הצילום נע בין 4 ל-6 שניות, ובמידה ואתם נמצאים בסביבה חשוכה, אנחנו היינו נותנים לזה ניסיון. אולם, במידה ואתם מצלמים אובייקטים נעים, מצב הלילה יעשה כפי שביכולתו כדי לא למרוח אותם, אך במידה ואי אפשר, האובייקט המצולם ימרח והתמונה תהיה משמעותית פחות טובה.

במעבר לקדמת המכשיר, נוכל לגלות את מצלמת הסלפי המציעה רזולוציה מרשימה של 24 מגה פיקסל במפתח צמצם f/2.0. תמונות הסלפי באור יום מכילות כמות מרשימה של פרטים, עם טווח דינמי טוב למדי ועיבוד טוב של גווני העור. גם בצילום סלפי לילי נוכל לראות חדות מרשימה על הפנים, ועיבוד טוב של המצולם ושל הרקע.

סיכום

ה-Huawei Mate 20 הוא מכשיר שנוכל להמליץ עליו בקלות, עם מערך צילום משולש שלא נופל ממכשירי דגל אחרים, סוללת ענק ומסך בפריסה אמיתית מקצה לקצה, לא מעורבת הרבה התלבטות בעניין. את ה-Huawei Mate 20 תוכלו לתפוס בצבעים שחור, כחול חצות ודמדומים (צבע מדורג בין שחור לכחול), ובמחיר של כאלף שקלים מתחת לזה של דגם ה-Pro, זה דיל שהיינו מעדיפים לקחת.

האריזה ותכולתה
9
עיצוב ואיכות בניה
10
חומרה וביצועים
10
מסך ותצוגה
8
מערכת הפעלה
7
מולטימדיה
9
סוללה
10
מצלמה
9
סיכום
9
המועדף עלינו ממכשירי וואווי
מה אהבנו
מערך צילום מצוין
חיי סוללה ארוכים
פריסת מסך מקצה לקצה
מה לא
אפרכסת שמע חלשה
מיקום סורק טביעות האצבע
עדשת הטלפוטו זקוקה לשיפור
מחירים
יבואן רשמי: 2999 שקלים
שוק פתוח: 2999 שקלים
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות