שלט Samsung Galaxy

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

הדלפה: Galaxy S10 Plus יגיע עם זוג מצלמות סלפי בתוך חור במסך

השמועות והדיווחים אודות סדרת ה-Galaxy S10 מבית סמסונג ממשיכים לרוץ ברשת וכעת מגיע אלינו מידע חדש הגורס כי החברה הדרום-קוריאנית עתידה לשלב במכשיר הדגל הבא מתוצרתה זוג מצלמות סלפי בחזיתו.

המידע החדש מוצא את דרכו לרשת דרך המדליף המוכר Ice Universe, אשר צייץ בחשבון הטוויטר שלו את הדברים. מספר ימים לפני שעשה זאת, שיתף המדליף עם קוראיו הדמיה של זוג מכשירים המכילים זוג מצלמות סלפי בתור חור במסך, אך שתי הדוגמאות הציגו דרך הטמעה שונה. בתמונה A ניתן להבחין בשתי מצלמות סלפי הנפרדות אחת מהשנייה, ובתמונה B נוכל לראות זוג מצלמות סלפי במודול בודד.

Camera Holes (תמונה: Ice Universe)

Camera Holes (תמונה: Ice Universe)

בדבריו האחרונים של המדליף, טען זה כי בכל סדרת ה-Galaxy S10 נוכל למצוא את החור במסך, אשר מכיל את מצלמת הסלפי. את החור תמקם סמסונג על גבי פאנל מסוג Super AMOLED, אך בדגם ה-Galaxy S10 Plus יהנו המשתמשים מזוג מצלמות סלפי, כשהאחת מהן רחבה והשנייה רגילה.

עיצוב ומיקום המצלמות אינו ידוע בשלב זה, אך על פי השערות קודמות אנחנו מצפים לראות את המודול ממוקם בצד העליון והשמאלי של המסך, כשהשוליים הסובבים אותו יהפכו לקטנים יותר. השמועות אינן חוסכות גם בגזרת המפרט, ושם נצפה לשילובה של מערכת השבבים Exynos 9820 או Snapdragon 8150, יחד עם סוללת 4000 מיליאמפר/שעה וממשק המשתמש החדש One UI.

מקורות
phonearena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות