-פרסומת-

ספר חדש מנבא: מיקרוסופט תכריז על מכשיר מתקפל בשנת 2019

קונספט לסמארטפון מתקפל (תמונה: tomsguide)

קונספט לסמארטפון מתקפל (תמונה: tomsguide)

בזמן שאנחנו רגילים לקבל את הדיווחים והשמועות מרחבי האינטרנט, נדמה כי גם האינטרנט מוצא דרכים חדשות להפיץ דיווחים, והפעם זה דרך ספר שנכתב על ידי עיתונאי המסקר את מיקרוסופט כבר יותר מעשור. בראד סמס (Brad Sams), כותב הספר, ידוע ביכולתו לפרק לגורמים את החדשות הסובבות את החברה אותה הוא מסקר, ועל פי שיטה זו לדווח על אילו מוצרים היא עומדת להכריז, כך נכתב בביוגרפיה שלו.

בספר העונה לשם Beneath A Surface, כתב בראד את כל מסקנותיו על החברה בעבר, בהווה ונראה כי גם בעתיד. על פי אתר הטכנולוגיה BGR, תוכנו של הספר כולל פרטים אודות פרויקט אנדרומדה, זאת בנוסף למידע אודות קונסולות Xbox One שעוד לא יצאו לאוויר העולם ומתחרה לאייפד פרו האחרון מבית אפל.

פרויקט אנדרומדה זו הדרך של מיקרוסופט להסוות את הרעיון כי היא עובדת על סמארטפון מתקפל המתפקד גם כטאבלט, זאת בדומה לרוב העדויות על סמארטפונים מתקפלים אותן ראינו עד כה. מעבר לכך, ייתכן כי מיקרוסופט תעבור לעשות שימוש בשבבים מתוצרת AMD על פני אלו של אינטל, ותשיק גרסה מחודשת למחשב ה-Surface Studio אשר זמין לרכישה כרגע עבור כ-3000 דולרים באתר החברה.

קונספט לסמארטפון מתקפל (תמונה: tomsguide)

קונספט לסמארטפון מתקפל (תמונה: tomsguide)

עוד בקרבי הספר נמצאים פרטים על רמקול חכם אותו מיקרוסופט מתכננת לחשוף, כאשר זה יעזור לאנשים להתמודד עם בעיות יום-יומיות בהן הם נתקלים בסמארטפון. בחזרה לספר, תיאורו מבחוץ מפרט על כך שהספר גולל את עלילתה של מיקרוסופט מכישלון מוחץ, לחברה החמישית בגודלה בייצור מחשבים.

מנגד, לא ניתן לדעת האם המידע מבוסס על אינפורמציה בעלת בסיס או שאלו השערות בלבד.

מקורות
tomsguide
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אופק ביטון
גיק של סמארטפונים מהמפגש הראשון שלי איתם. חובב מושבע של עולם הצילום והעיצוב הגרפי ואוהב לחקור עד הפרט הקטן ביותר כל דבר שאני נוגע בו.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: HP 15-bs104nj
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות