טיזר Nova 4 (תמונה: Huawei / Weibo)

טיזר Nova 4 (תמונה: Huawei / Weibo)

וואווי קובעת תאריך הכרזה ל-Nova 4, יגיע עם חור מצלמה במסך

| יום שני, 3 בדצמבר 2018, 11:19 | סלולר

וואווי (Huawei) מתכוננת להכרזה רשמית על מכשיר ראשון שישלב חור במסך המיועד עבור מצלמת הסלפי ויאפשר לחברה לצמצם את השוליים סביב התצוגה יותר מתמיד. בטיזר שפירסמה בעמוד הרשמי שלה ברשת החברתית Weibo, חשפה וואווי תמונה של מסגרת המכשיר וחור המצלמה בתצוגה יחד עם שמו, Huawei Nova 4, ותאריך הכרזה שנקבע ל-17 בדצמבר, יום שני בעוד שבועיים.

השימוש בתצורת המסך החדשה, את זו ראינו מופיעה לראשונה בתצוגת ה-Infinity O באירוע המפתחים האחרון שערכה סמסונג, יעזור לוואווי להשיג יחס מסך-גוף מרשים במיוחד עבור מכשיר הנובה 4, אך כבר בטיזר שחושפת וואווי ניתן להבחין כי השול התחתון של המסך עדיין קיים.

טיזר Nova 4 (תמונה: Huawei / Weibo)

טיזר Nova 4 (תמונה: Huawei / Weibo)

במפרטו הטכני של ה-Nova 4 אנו עשויים למצוא את מערכת השבבים Kirin 980, המיוצרת בתהליך בגודל 7nm ואשר הופיעה לראשונה בדגמי סדרת הדגל של החברה, Huawei Mate 20. מערכת השבבים כוללת מעבד מתומן ליבות המורכב מ-2 ליבות Cortex-A76 הפועלות בתדר 2.6GHz ושתיים נוספות שיפעלו בתדר 1.92GHz, זאת לצד 4 ליבות חסכוניות מסוג Cortex-A55 שיפעלו בתדר 1.8GHz. ה-Kirin 980 מציעה גם יחידת עיבוד נפרדת עבור ביצוע פעולות בתחום הלמידה החישובית (AI), בה משתמשת החברה לניהול משאבי המכשיר ולשיפור יכולות הצילום.

זיכרון המכשיר צפוי לעמוד על 6GB RAM יחד עם רכיב אחסון בנפח 128GB, כאשר מערכת ההפעלה תהיה אנדרואיד 9 פאי, אשר עליה נמצא את ממשק המשתמש המותאם של החברה, EMUI 9.

מקורות
Weibo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות