-פרסומת-
Asus Zenfone Max Pro M2 (תמונה: Asus)

Asus Zenfone Max Pro M2 (תמונה: Asus)

אתר ASUS ברוסיה חשף את דגמי ה-Zenfone Max M2 כשבוע לפני הכרזתם

| יום חמישי, 6 בדצמבר 2018, 15:30 | סלולר

דגמי ה-Zenfone הבאים מבית אסוס לא מצליחים לחמוק מאף הדלפה אפשרית, ולאחר זוג הדלפות המגוללות את מפרטם של השניים ואת עיצוב המבנה העוטף אותם, גם המחיר לא מאחר להגיע, אבל זה לא קורה דרך הדלפה, אלא דרך אסוס עצמה. האתר הרוסי של החברה העלה בטעות את עמודי המכירה הרשמיים של הזוג, אך לא מיהר להסיר את העמודים. בנוסף לכך, אתר רוסי נוסף המאפשר רכישה של המכשירים העלה גם הוא את מפרטם המלא, וגם את מחיריהם.

למעשה, נכון לרגע כתיבת שורות אלו, אתרי ההזמנה המוקדמת באתר אסוס רוסיה עדיין באוויר וניתן לבצע הזמנות כשבוע לפני הכרזתם של המכשירים. דגם ה-Zenfone Max M2 מתומחר בכ-195 דולרים לגרסת הבסיס, זאת בשעה שדגם ה-Zenfone Max Pro M2 מתומחר בכ-270 דולרים לגרסת הבסיס. במידה ותבצעו הזמנה כבר ברגעים אלו, האתר מעיד כי המכשירים יתקבלו ב-12 בדצמבר, יום לאחר ההכרזה הרשמית.

Asus Zenfone Max M2

הדגם החלש מבין השניים הוא ה-Zenfone Max M2, וזה מציע מפרט ממוצע למדי הכולל מסך בגודל 6.3 אינץ’, ברזולוציית +HD, עם פאנל מסוג IPS LCD ובפריסה של 1520 על 720 פיקסלים. בחלקו העליון של המסך נוכל לזהות את המגרעת המייצגת את שנת 2018, ובתוכה נמצא את חיישן הקרבה, אפרכסת השמע, מצלמת הסלפי וחיישנים נוספים.

Asus Zenfone Max M2 (תמונה: Asus)

Asus Zenfone Max M2 (תמונה: Asus)

מתחת למכסה המנוע פועמת מערכת השבבים Snapdragon 632, המיוצרת בתהליך 14 ננו-מטר ומציעה 8 ליבות Kryo 250 הרצות בתדר מרבי של 1.8 גיגה-הרץ. בנוסף אליה נגלה גם 3 או 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה לתחזוק מערך ריבוי המשימות, ו-32 גיגה-בייט או 64 גיגה-בייט (בהתאמה) של נפח אחסון הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון המשמש גם כמקום לכרטס סים נוסף.

מערך הצילום של המכשיר סטנדרטי למדי, וזה כולל זוג חיישני 13 ו-2 מגה פיקסל בגבו, יחד עם מצלמת סלפי ברזולוציית 8 מגה פיקסל בחזיתו. את המערך כולו עתידה להריץ סוללה בקיבולת ענק של 4000 מיליאמפר/שעה הנטענת דרך מחבר מסוג microUSB. רוכשי הסמארטפון יוכלו ליהנות משקע האוזניות הנמצא במסגרת המכשיר, וגם מסורק טביעות האצבע הממוקם בגבו.

Asus Zenfone Max Pro M2

במעבר לדגם היקר מהשניים, מכשיר ה-Zenfone Max Pro M2 מגיע עם מסך כמעט זהה, בגודל 6.3 אינץ’, עם רזולוציה משופרת של +Full HD, זאת בנוסף לפאנל מסוג IPS LCD ובפריסה של 2280 על 1080 פיקסלים. גם בדגם זה נמצאת מגרעת בחלקו העליון של המסך, כשמעליה מתיישבת אפרכסת השמע ובתוכה נמצא גם מערך החיישנים.

חטיבת הביצועים מקבלת שדרוג בדגם הפרו ועוברת למערכת השבבים Snapdragon 660 המציעה 8 ליבות Kryo 260 הפועמות בתדר מירבי של 2.2 גיגה-הרץ. גם מערכת שבבים זו מיוצרת בתהליך 14 ננו-מטר, וזו מתקיימת לצד זיכרון עבודה של 4 גיגה-בייט, יחד עם 64 או 128 גיגה-בייט של נפח אחסון בהתאמה הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון.

Asus Zenfone Max Pro M2 (תמונה: Asus)

Asus Zenfone Max Pro M2 (תמונה: Asus)

מערך הצילום של ה-Zenfone Max Pro M2 כולל זוג חיישני 13 ו-5 מגה פיקסל הממוקמים בגבו, בנוסף למצלמת סלפי ברזולוציית 8 מגה פיקסל המתיישבת בחזיתו. אומנם, עקב אי התאמה בין אתר אסוס הרוסי לשאר האתרים הטוענים כי בידיהם המפרט הרשמי, אנחנו נציע לקחת את המידע אודות מערכי הצילום של השניים בעירבון מוגבל.

על התזמורת המוזכרת לעיל מנצחת סוללה בקיבולת 5000 מיליאמפר/שעה, אשר נטענת דרך מחבר microUSB הנמצא על יד גרילי הרמקול ושקע האוזניות. עקב גודלה המשופר של הסוללה, משקלו של דגם הפרו עלה לעומת הדגם הסטנדרטי, וזה עומד כעת על 170 גרם לעומת 160 גרם.

מקורות
Asus
Asus
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות