כפפת גיימינג Flashe (מקור Flashe)

כפפת גיימינג Flashe (מקור Flashe)

הכירו את Flashe – "כפפת" גיימינג משפרת ביצועים

ככל שתחום הגיימינג וה-eSports התחרותי מתפתחים, כך מתפתחים גם המוצרים המשלימים בתחום שנועדו לשפר את ביצועי הגיימרים. מוצר חדש בשם Flashe, "כפפת גיימינג" (Gaming Glove) המתלבשת על היד, מנסה לשפר את ביצועי הגיימינג של המשתמשים על ידי שיפור האחיזה והתנועה של היד השולטת בעכבר.

נכון להיום, ה-Flashe הוא פרויקט שוודי במימון המוני שהושק בפלטפורמת קיקסטארטר (kickstarter) שהצליח לגייס פי 5 מהסכום שהחברה שמה לעצמה כיעד עם עוד 10 ימים לפני סוף הפרויקט המימון.

כפפת גיימינג Flashe (מקור Flashe)

כפפת גיימינג Flashe (מקור Flashe)

ה"כפפה" בנויה מ-4 חלקים עיקריים:

  • שרוול לחץ – אביזר ידוע ומוכר לספורטאים ואנשים באופן כללי שמשפר את זרימת הדם ביד ומוריד את רמת הלחץ על שרירי היד ומגיע במספר עיצובים.
  • מגן תחתון מטפלון – חלק תחתון בעל ציפוי טפלון ב-4 צבעים (אדום, ירוק, כחול, לבן) שנועד לאפשר ליד להחליק בצורה טובה יותר על משטח העכבר. כיאה למוצר גיימינג, החברה שילבה בו תאורת LED.
  • שיפוע יד מובנה – חלק מובנה היוצר שיפור לשורש כף היד לאחיזה טובה ובריאה יותר של העכבר.
  • תמיכת סיבוב יד – ציר מובנה התומך בתנועה ההחלקה של שורש כף היד לדיוק רב בזמן השימוש.

בתחום בו הבדלים של מילישניות יכולים להיות ההבדל בין ניצחון והפסד, ה-Flashe יכול לתת את היתרון הקל אך המשמעותי למשתמש, כאשר הוא מתבסס על דברים שניתן למצוא כבר היום בנפרד כמו שרוולי לחץ לשחקנים ועזרים לפרק כף היד. ההבדל הוא שה-Flashe אורז את הכל באריזה אחת ומוכנה לשימוש על ידי השחקן.

ה-Flashe ניתן לרכישה "מוקדמת" דרך הקיקסטארטר במחיר של כ-59 דולר, כאשר המחיר הרגיל יעמוד על 89 דולר.

בתחום הגיימינג, בו חשבנו שכבר ראינו את כל הציוד ההיקפי שניתן למצוא, ה-Flashe מספק מוצר נוסף ששחקן יכול להוסיף לארסנל הציוד על מנת לשפר את הביצועים במשחקים ולסייע בניצחון.

מקורות
kickstarter
flashegg
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות