סוני חושפת טריילר לסרט חדש בסדרת גברים בשחור, עם ליהוקים חדשים ונהדרים

טסה תומפסון וכריס המסוורת’ מתוך “גברים בשחור אינטרנשיונל” (תמונה: Sony Pictures)

האם תהיתם אי פעם למה סרטי “גברים בשחור” (Men in Black) מתרחשים תמיד בגבולות ארצות הברית? אמנם נדמה שהארגון אמריקאי, אבל חייזרים ודאי מגיעים גם לעוד מקומות בעולם. נראה שגם בסוני (Sony) חשבו על זה – והגברים (והנשים) בשחור מגיעים גם לעוד מקומות בעולם.

גברים בשחור: אינטרנשיונל” (Men in Black: International) הוא סרט חדש בסדרה שמכיר בקיומם של קודמיו, אך גם מציג את הקונספט מחדש לדור חדש. אם אתם בקבוצת גיל שלא נתקלה בסנסציה, מדובר בסדרת קומדיות פעולה מצליחות על ארגון חשאי שעוקב אחר הימצאותם של חייזרים על כדור הארץ. פעילות הארגון דורשת בעיקר קיטלוג ומעקב, סוג של ביקורת דרכונים למבקרים מעולם אחר – אך ישנם חייזרים אלימים ומסוכנים יותר, שדורשים מהסוכנים הלבושים בשחור גם להפעיל כוח.

“גברים בשחור: אינטרנשיונל” מציג גיבורה חדשה, אותה משחקת טסה תומפסון (Tessa Thompson). היא מוצאת את הארגון החשאי בכוחות עצמה, ומקבלת הזדמנות להצטרף אליו – הזדמנות שהיא לוקחת. היא מצוותת לאחד הסוכנים המוכשרים ביותר של הארגון, אותו משחק כריס המסוורת’ (Chris Hemsworth), ויחד הם חוקרים פרצת אבטחה במערכות של הארגון, שמסכנת את בטחונם של חייזרים שוחרי שלום שסמכו על הגברים בשחור שיגנו עליהם.

“גברים בשחור: אינטרנשיונל” צפוי לעלות למסכים בארצות הברית ב-14 ביוני הקרוב.

השוואת מפרטים