צפו בטריילר ל-Us, סרט האימה הבא של ג'ורדן פיל

| יום שלישי, 25 בדצמבר 2018, 17:30 | בידור ופנאי

ג'ורדן פיל (Jordan Peele) הוא אמן שעבר טרנספורמציה עצומה בשנתיים האחרונות. מקומיקאי, שידוע בעיקר בזכות תכנית המערכונים "קי ופיל", הוא הפך לבמאי ותסריטאי אימה מצליח, בעקבות ההצלחה העצומה של הסרט "תברח!" מ-2017. כה גדולה הייתה ההצלחה, שהוא זכה בפרס האוסקר על התסריט המקורי הטוב ביותר בתחילת השנה הנוכחית. לא רק שמדובר באחד מסרטי האימה היחידים שזכו בקטגוריה אי פעם, אלא שג'ורדן פיל הוא גם התסריטאי האפרו-אמריקאי הראשון שזוכה אי פעם בפרס.

מאז כולם חיכו לראות מה תהיה ההברקה הבאה של פיל, שכבר הפיק מספר סרטים מאז, אך על הפרויקט הבא שלו שמר יחסית בסוד. כעת אנחנו מקבלים טריילר ראשון לסרט "אנחנו" (Us), סרט אימה חדש שפיל כתב ומביים. במרכז הסרט משפחה אפרו-אמריקאית בורגנית עם כסף, בית יפה וחברים לבנים. משפחה שחיה את החלום האמריקאי במלואו, עד שלפתע פולשת לביתם משפחה אחרת – משפחה שנראית בדיוק כמוהם, אחד לאחד, אך כל אחד מחבריה הוא פרודיה גרוטסקית ומרושעת על הגיבורים. כדי לשרוד, הגיבורים יאלצו להרוג את האנשים האלה – להרוג את עצמם.

כמו ש"תברח!" הציג את האימה שחווה כל אדם שחור, מצליח ככל שיהיה, בסביבה לבנה באמריקה, כך נדמה ש"אנחנו" מתכוון להציג את האימה שבלהיות שחור. כבר בתחילת הטריילר ההורים נהנים משיר היפ-הופ שמדבר על עישון מריחואנה, ומנסים להשמיע לילדים את השיר אך בו זמנית להסתיר מהם את המשמעות שבמילים. הם מנסים לברוח מהעבר של אבותיהם לתוך חיים חלומיים באמריקה, אבל העבר חוזר לתפוס אותם ללא רחמים.

"אנחנו" צפוי לצאת לקולנוע בארצות הברית ב-15 למרץ הקרוב. האם ברק יכה פעמיים? נגלה עוד מספר חודשים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות