מכשיר ה-Motorola P40 נחשף דרך תמונות וסרטוני הדמיה 

| יום חמישי, 27 בדצמבר 2018, 19:00 | סלולר

ארבעה חודשים לאחר הכרזתה על מכשיר ה-Motorola P30, נראה כי מוטורולה ממשיכה לשעוט קדימה וזו עתידה להציג את מכשיר ה-Motorola P40, אשר יהווה מחליף משמעותי לדגם ה-P30 אשר סובב לא מעט ראשים עם עיצובו. הדגם החדש בסדרה משוער להגיע עם חור מצלמה במסך, וללא מגרעת גדולה כפי שקודמו הציע.

במבט מהיר על חזיתו של ה-Motorola P40 נוכל למצוא מסך בגודל 6.2 אינץ', עם חור מצלמה התופס לא מעט מקום בחלקו העליון והשמאלי של המסך, זאת בנוסף להטמעת שול תחתון גדול למדי המכיל את לוגו החברה. מעל המסך, המתפרס כמעט מקצה לקצה, ניתן להבחין באפרכסת השמע הקטנה אשר נקדחה אל תוך השול העליון.

Motorola P40 (תמונה: 91mobiles)

Motorola P40 (תמונה: 91mobiles)

גבו של המכשיר עשוי זכוכית המתמזגת אל המסגרת, כשעליה מוטבע לוגו מערכת ההפעלה Android One, דבר המעיד באופן ישיר על כך שהמכשיר עתיד לקחת חלק במסגרת פרויקט הממשק הנקי של גוגל. בחלקו העליון של הגב נמצאים סורק טביעות האצבע, יחד עם מבזק ה-LED האליפטי ומערך הצילום הכפול אשר חיישנו הראשי אמור להגיע ברזולוציית 48 מגה פיקסל.

במסגרתו של ה-Motorola P40 נוכל לזהות את מחבר הטעינה מסוג USB Type-C בחלקו התחתון, כשלצידו מתיישבים גרילי הרמקול ומיקרופון לשיחות. בחלקה הימני של המסגרת מתגלים כפתורי ויסות הווליום וכפתור ההדלקה והכיבוי, בשעה שבחלקה העליון מתמקמים שקע האוזניות האהוב ומיקרופון נוסף. מידותיו של המכשיר מתפרסות לאורך של 160.1 מ"מ, רוחב של 71.2 מ"מ ועובי של 8.7 מ"מ.

יתר מפרטו הטכני של המכשיר לא נחשף בהדלפה הנוכחית, כל שניאלץ להמתין עד שזה יגיע אלינו דרך הדלפות נוספות או עם חשיפתו הרשמית בעתיד.

מקורות
91mobiles
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות