שלט גלקסי של סמסונג

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

דיווח: Galaxy A50 יגיע עם סוללת ענק וסורק טביעות אצבע על המסך

ממשיך דרכו של ה-Galaxy A5 2017 ממשיך לתפוס כותרות, והפעם הוא עושה זאת דרך דיווח חדש הגורס כי ה-Galaxy A50 יציע סוללה גדולה בקיבולת 4000 מיליאמפר/שעה וסורק טביעות אצבע מתחת למסך. מעבר לכך, חלק נוסף ממפרטו המלא של המכשיר העתידי צץ ברשת במסגרת הדיווח המדובר וזה חושף בפנינו את מערכת השבבים הנמצאת מתחת למכסה המנוע ועוד.

כבר בחזיתו של הסמארטפון החדש בסדרה אנחנו עתידים לגלות מסך מסוג Infinity-O אשר מגיע עם חור מצלמה בחלקה העליון של התצוגה, מה שיוסיף לנו דגם חדש מבית סמסונג מעבר ל-Galaxy A8s הנמצא לבדו כרגע ברשימת המכשירים עם תצוגה מסוג זה. עוד בחלקו הקדמי אנחנו מצפים לראות את סורק טביעות האצבע החדש על המסך, יחד עם מסך בעל פריסה מרשימה.

חטיבת הביצועים של ה-Galaxy A50 מדווחת לשלב את מערכת השבבים Exynos 9610 אשר הוכרזה בחודש מרץ האחרון, וזו מיוצרת בתהליך 10 ננו-מטר וכוללת 4 ליבות מסוג Cortex-A73 הפועמות בתדר 2.3 גיגה-הרץ ו-4 ליבות נוספות מסוג Cortex-A53 בתדר 1.6 גיגה-הרץ. חלקת ריבוי המשימות תבצע את פעולותיה באמצעות 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, בנוסף ל-64 או 128 גיגה-בייט של נפח אחסון.

מערכת ההפעלה העתידה להריץ את המכשיר הינה אנדרואיד 9 פאי, וזו תקבל כוח דרך סוללת 4000 מיליאמפר/שעה התומכת בטעינה אלחוטית. אומנם, עקב כך שסמסונג אינה נוהגת להציג מכשירים בעלי מערכת הפעלה חדשה לחלוטין לפני הכרזתה על מכשירי דגל המריצים את המערכת, סביר להניח שנראה את דגם ה-Galaxy A50 יוצא לאור רק לאחר הכרזתה של החברה על סדרת ה-Galaxy S10 בפברואר.

מקורות
galaxyclub
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות