נטפליקס חושפת טריילר לסדרה כרמן סנדייגו

בשבועות הקרובים נטפליקס (Netflix) תשחרר חידוש נוסף לקלאסיקת אנימציה אהובה. הפעם מדובר ב"כרמן סנדייגו" (Carmen Sandiego). הסדרה היא חידוש לסדרה משנות ה-90, שהייתה מבוססת על סדרת משחקי מחשב חינוכיים. הרעיון היה פשוט – גנבת על בינלאומית שודדת את האוצרות הגדולים ביותר של תרבויות ומוזאונים שונים ברחבי העולם, ועל השחקנים או גיבורי הסדרה למצוא אותה, תוך כדי שהם מגלים עוד פרטים היסטוריים וגאוגרפיים שקשורים לגניבות. האם מדובר שוב באותה סדרה? לא בדיוק.

התיאור של הטריילר לסדרה החדשה אומר ש"כולם שואלים איפה כרמן סנדייגו, אף אחד לא שואל מי היא כרמן סנדייגו". הטריילר עצמו מתייחס לזה מייד – כרמן סנדייגו היא נערה שאומנה בבית ספר לגנבים שנקרא אקדמיית V.I.L.E. בזמן אימוניה באקדמיה היא הבינה שגניבה לא יכולה לקרות בלי קורבנות, והחליטה שהיא לא מוכנה לקחת חלק בזה. למעשה, היא תלחם ב-V.I.L.E בעצמה, תגנוב מגנבים, ותמנע פגיעה בחפים מפשע. כעת כרמן סנדייגו נרדפת על ידי V.I.L.E ועל ידי האינטרפול, שמנסה לעצור גנבת ידועה שכזו בלי לדעת שהם למעשה באותו הצד. את כל זה היא עושה במעיל האדום והחיוך הכריזמטי שהפכו אותה לכה מפורסמת.

את כרמן עצמה מדובבת ג'ינה רודריגז (Gina Rodriguez) מ"ג'יין הבתולה". בנוסף ניתן לשמוע את קולו הרענן של פין וולפהארד (Finn Wolfhard) מ"דברים מוזרים", בתפקיד הילד ההאקר שמפעיל את כרמן מרחוק.

העונה הראשונה של הסדרה, שאורכה יהיה עשרה פרקים, תעלה במלואה לנטפליקס ב-18 לינואר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות