הוכרז: Matrix PowerWatch 2 – שעון ספורט חכם שלא צריך להטעין

חברת MATRIX הכריזה על שעון חכם חדש וייחודי בשם PowerWatch 2 דרך פלטרפומת המימון ההמוני indiegogo. שעון הספורט החכם ייחודי בכך שאינו זקוק לטעינה חיצונית כלל ומגיע עם מסך LCD צבעוני, חיישן דופק ו-GPS מובנה.

שעון ה-PowerWatch 2 החדש מתבסס על טעינה טרמו-אלקטרית הממירה את חום הגוף של המשתמש לחשמל וטעינה סולארית באמצעות פאנל סולרי קטן מובנה על מנת למלא את כל הצורך החשמלי של השעון. הגרסה החדשה היא שדרוג ל-PowerWatch המקורי של החברה שהתבסס על טעינה טרמו-אלקטרית בלבד והגיע עם מסך שחור/לבן, כך שמדובר בקונספט שכבר נבדק במציאות.

בצד הקדמי של השעון ניתן למצוא מסך LCD צבעוני בגודל 1.2 אינץ' שיציע מידע אודות: דופק, מיקום, תפוקת חשמל של המשתמש (שממנו השעון נטען) והתראות ממכשיר הסלולר. השעון עצמו יגיע בקוטר של 47 מ"מ ועובי של 16 מ"מ, יהיה עמיד במים עד לעומק של 200 מטרים ויגיע במבנה עמיד ובמשקל של 60-70 גרם.

שעון PowerWatch 2 (מקור MATRIX)

שעון PowerWatch 2 (מקור MATRIX)

שעון ה-PowerWatch 2 מורץ כרגע כפרויקט מימון המונים באתר indiegogo עם תג מחיר של 199 דולר למספר מוגבל של יחידות, כאשר בסיום הפרויקט השעון יעלה 499 דולר.

השעון החדש של MATRIX פונה לפתור את נקודת התרפה הכי גדולה שיש בתחום השעונים החכמים ורצועות הכושר, זמן הסוללה המוגבל שנע לרוב בין כמה ימים ומספר שבועות במקרה הטוב. שעון ה-PowerWatch 2 מאפשר למשתמש לקנות שעון שלא ידרש להטעינו כלל, אף פעם.

לעמוד האינדיגוגו של השעון

הדגמה חיה של יחידת דמו:

מקורות
the verge
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות