סוני חושפת טלוויזיית 8K בגודל 98 אינץ'

חברת סוני (Sony) הציגה במהלך כנס האלקטרוניקה CES 2019 המתקיים בארה"ב שני דגמי מסכים חדשים מסדרת ה-BRAVIA MASTER של החברה, ה-Z9G בגדלים של 98 ו-85 אינץ' וה-A9G בגדלים של 55,65 ו-77 שיגיעו ברזולוציית 8K או 4K, בהתאמה.

סדרת העל החדשה של סוני והדגם הראשון שהחברה מוציאה ברזולוציית 8K הוא ה-Z9G שמבוסס על מסכי LCD ענקיים בגודל של עד 98 אינץ', מכיל את טכנולוגיית התאורה האחורית Backlight Master Drive של סוני ומשתמש במודולי LED חדשניים עם אלגוריתם שיוכל להתאים את התאורה האחורית במסך לנעשה בו על מנת להציג תוכן בצורה טובה יותר.

בנוסף, סוני שילבה במסכי ה-Z9G את טכנולוגיית השמע Acoustic Multi-Audio עם מערך רמקולים כפול בחלק העליון והתחתון של הטלוויזיה ליצירת חווית צפיה גבוהה במיוחד.

5 מסכי ה-Z9G ו-Z9G (מקור סוני)

5 מסכי ה-Z9G ו-Z9G (מקור סוני)

סדרת ה-A9G צנועה יותר לעומת ה-Z9G עם גודל של עד 77 אינץ', אך בניגוד למסכים הגדולים יותר תשתמש בתצוגת OLED עם טכנולוגיית ה-Pixel Contrast Booster של החברה לקבלת צפייה איכותית יותר כשבצד השמע סוני שילבה במסך את טכנולוגיית +Aoustic SurfaceAudio המייצרת שמע מתצוגת המסך עצמה.

שני הדגמים החדשים יגיעו עם מערכת ההפעלה Android TV ויאפשרו למשתמשים להפעיל אפליקציות שונות היישר מהטלוויזיה ולהזרים מדיה באמצעות ה-Chromecast המובנה. המסכים החדשים ישלבו גם את מצב ה-Netflix Calibrated Mode של נטפליקס להצגת תוכן באיכות גבוהה עם IMAX Enhanced עם שמע Dolby Vision או Dolby Atmos.

נכון להרגע אין צפי זמינות או מחיר לטלוויזיות החדשות של סוני.

מקורות
sony
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות