רשמי: סדרת הדגל Samsung Galaxy S10 תיחשף ב-20 בפברואר

Galaxy S10 תמונה: Samsung

סמסונג חשפה את המועד הרשמי להכרזה על סדרת מכשירי ה-Galaxy S10 שלה, אלו ייחשפו באירוע שתערוך החברה בסן פרנסיסקו, קליפורניה, בעוד כחודש, בתאריך ה-20 בפברואר, יום רביעי. החברה לא פירסמה את השעה המדוייקת בה תערוך את האירוע, אך ניתן לשער כי כמו בעבר, יהיה זה בשעות הערב לפי שעון ישראל.

יחד עם חשיפת התאריך הרשמי להכרזה על סדרת הגלקסי S10 הציגה סמסונג הנפשה קצרה המציגה את הספרה ’10’ הנעה על גבי המסך. סדרת הדגל החדשה של החברה צפויה לכלול שלושה דגמים:

  • Galaxy S10 Plus – בעל מסך בגודל 6.4 אינץ’, סוללת 4,000mAh ומערך צילום משולש
  • Galaxy S10 – בעל מסך בגודל 6.1 אינץ’, סוללת 3,500mAh ומערך צילום משולש
  • Galaxy S10 Lite – בעל מסך בגודל 5.8 אינץ’, סוללת 3,100mAh ומערך צילום כפול

מתחת למכסה המנוע של המכשירים אנו צפויים למצוא את פלטפורמת העיבוד החדשה של החברה, Exynos 9820, זו תגיע למכשירים הנמכרים בישראל כפי שקורה מידי שנה, כאשר פלטפורמת ה-Snapdragon 855 תלווה את המכשירים הנמכרים בשוק האמריקאי.

נפח האחסון של המכשירים צפוי להתחיל השנה ב-128GB, כפי שהיה עם סדרת ה-Note 9 שהוצגה באוגוסט 2018, כאשר גרסה נוספת תציע רכיב אחסון פנימי מובנה בנפח 512GB. סמסונג צפויה להמשיך את הנוהג דרכו איפשרה למשתמשים להרחיב את הזיכרון באמצעות כרטיס זיכרון חיצוני מסוג MicroSD, כך שניתן יהיה להגיע לאחסון בנפח מירבי של עד 1TB באופן משולב.

המסכים שיגיעו עם דגמי הסדרה החדשה צפויים לשלב את פאנלי המסך החדשים של סמסונג בסדרת Infinity-O, זו מציעה חור בתצוגה המיועד למצלמת הסלפי ומביאים לכך ששטח המסך הנפרש על פני חלקו הקדמי של המכשיר גדל אל מול השוליים סביבו, מה שמאפשר את המשך הגדלת התצוגה תוך שמירה על מימדי המכשיר שהופיעו בדור הקודם. דגם ה-Galaxy S10 Plus צפוי לשלב זוג מצלמות סלפי בחלקו הקדמי, בשונה מהדגמים האחרים שישלבו מצלמת סלפי בודדת.

את כל הפרטים אודות המכשירים החדשים נלמד באופן רשמי עת תחשוף סמסונג את הדגמים באירוע Unpacked 2019 הראשון שלה לשנה זו, כאשר את הסדרה כולה צפויה החברה להציג כשבוע לאחר ההכרזה במסגרת תערוכת המובייל MWC בברצלונה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים