חנות המשחקים של Epic מציעה החזר כספי “מכל סיבה”

| יום שני, 14 בינואר 2019, 16:44 | משחקים

חנות המשחקים של Epic מציעה כעת החזר כספי על רכישותיכם, מכל סיבה שלא תהיה. תוכלו לקבל החזר כספי על כל משחק תוך 14 ימים מעת רכישתו, כל עוד שיחקתם בו פחות משעתיים בסך הכל. בכך, Epic מיישרת קו עם Steam המציעה החזר כספי במתכונת דומה. חדשות טובות לציידי העסקאות: אם אחרי שקניתם משחק הוא לפתע קיבל הנחה, תוכלו לבקש החזר ואז מיד לרכוש אותו במחיר המוזל, לפי Epic.

“כל משחק שרכשתם באמצעות חנות המשחקים של Epic ניתן להחזרה”, נרשם בפוליסת ההחזרים החדשה. החברה גם תחזיר את כספכם עבור קניות שבוצעו בתוך המשחק, או תכנים נוספים להורדה (DLC): “אם קיבלתם החזר על משחק, תקבלו גם החזר לרכישות מסוג DLC ו-In-App שביצעתם דרך החנות של Epic עבור המשחק הזה – כל עוד לא השתמשתם בתוכן [עבור פריטים חד-פעמיים], שיניתם אותו, או העברתם אותו לשחקנים אחרים.”

בנוגע להזמנות מוקדמות של משחקים (Pre-Orders), ניתן יהיה לבטל אותן תמורת החזר כספי מלא בכל רגע טרם שוחרר המשחק. לאחר שהמשחק שוחרר, גם אם במצב Beta לא גמור, שוב תוכלו לבקש החזר תוך 14 ימים, בתנאי שלא שיחקתם יותר משעתיים.

יוצאי דופן הם שחקנים שקיבלו הרחקה מהמשחק (Ban). אם הרחיקו אתכם ממשחק כלשהו, לא תוכלו לבקש עליו החזר, גם אם לא עברו שבועיים ממועד הרכישה (ושיחקתם פחות משעתיים). כלל זה נועד להרתיע רמאים ושחקנים שאינם מתנהגים באופן נאות ברשת, שיהיו מודעים לכך שלא יקבלו את כספם בחזרה אם נתפסו בהתנהגות שלילית כלפי שחקנים אחרים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות