הכפור מגיע לווינטרפל באפריל – צפו בחשיפת תאריך עונת הסיום של משחקי הכס

HBO חשפה טיזר חדש לעונת הסיום של "משחקי הכס" (Game of Thrones), שצפויה להגיע אלינו באביב הקרוב. הטיזר מתרחש כולו במערות הקבורה מתחת לווינטרפל, מעוז שושלת סטארק.

אנו רואים את קיט הארינגטון (Kit Harington) בתפקיד ג'ון סנואו, מייזי וויליאמס (Maisie Williams) בתפקיד אריה סטארק וסופי טרנר (Sophie Turner) בתפקיד סאנסה סטארק, מתהלכים בין הקברים של הוריהם. אנחנו שומעים ציטוטים מעונות קודמות של קייטלין ואדארד, ההורים של סאנסה ואריה, ושל ליאנה סטארק, אחותו של אדארד שהתגלתה לנו בתור אמו האמיתית של ג'ון.

ילדי סטארק מתהלכים בקטקומבות, בהן כל קבר מלווה בפסל של בן סטארק שקבור בו, או אמור להיות קבור בו. לבסוף הם מוצאים שלושה פסלים של עצמם, סימן קודר לבאות, ומערות הקבורה מתחילות לקפוא מאחוריהם. החורף מגיע ביותר מדרך אחת בעונת הסיום השמינית של "משחקי הכס" – מלך הלילה פרץ את החומה עם צבא האל-מתים שלו, רכוב על אחד מדרקוניה של דאנריז אותו המלך הרג.

מקור הכוח המשמעותי הראשון שהוא יגיע אליו יהיה ווינטרפל, מן הסתם, שכן היא הממלכה הצפונית ביותר מבין שבע הממלכות, ובני סטארק יהיו הראשונים שיאלצו להתמודד עם האיום הגדול ביותר שהאנושות כולה ידעה אי פעם.

הטיזר חושף את תאריך היציאה של העונה – ה-14 באפריל הקרוב, פחות משבוע אחרי הבחירות בישראל. מה שלא יהיו התוצאות ומה שלא תרגישו לגביהן, תוכלו לחגוג או להתנחם עם עונה חדשה ואחרונה לאחת מהסדרות הכי משפיעות בהיסטוריה של הטלוויזיה.

העונה החדשה תשודר במקביל לשידור בארה"ב ב-YES וב-STING TV וגם ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-Next TV.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות