צילום מסך ב-Galaxy Note 9 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

גאדג'טיפ: כך תצלמו מסך במכשירי סמסונג גלקסי

אחת מהפעולות השימושיות ביותר בטלפונים כיום הינה האפשרות לצלם את המסך המוצג בפנינו באותו רגע. צילום המסך מאפשר לנו לתפוס את מה שאנו רואים ולשתף במהירות, כאשר עם השנים החלו חברות להוסיף יכולות שיתוף ועריכה מתקדמות שמקנות לנו אפשרויות להוסיף ציורים וטקסטים על גבי צילום המסך כדי להמחיש מה שאנו רוצים לומר בנוסף למה שנשתף.

במדריך הבא נסביר על האפשרויות השונות לביצוע צילום מסך במכשיריה של סמסונג מדגמי גלקסי S, גלקסי נוט, גלקסי J, גלקסי A ואחרים, המגיעים עם ממשק משתמש דומה. נעדכן את המדריך ככל שסמסונג תעדכן את ממשק המשתמש שלה.

איך לעשות צילום מסך בסמסונג גלקסי?

סמסונג מאפשרת ביצוע צילום מסך במכשיריה במספר דרכים:

  1. לחיצה בו זמנית על כפתור ההפעלה\כיבוי במכשיר יחד עם כפתור הווליום מטה (החלשת הווליום).
  2. העברת קצה כף היד כשהיא ממוקמת בצורה האנכית למכשיר מצידו הימני של המסך אל צידו השמאלי (התכונה מופעלת כברירת מחדל, אך תוכלו לכבות או להפעיל אותה דרך תפריט ההגדרות > תכונות מתקדמות > החלק בעזרת כף היד ללכידה).
  3. ביקסבי – לחיצה ארוכה על כפתור העוזרת הדיגיטלית "ביקסבי" או הגיית המילים "Hi Bixby" להפעלתה, היכן שזו זמינה, תאפשר לכם לתת פקודת "Take Screenshot" לצורך ביצוע צילום המסך – מעט מסורבל, אבל עובד, ומאפשר צילום מסך ללא שימוש בידיים.

לאחר ביצוע פעולת צילום המסך יופיע למספר רגעים תפריט בחלקו התחתון של המסך, זה יאפשר לכם לבחור שיתוף מהיר של צילום המסך בדרכים שונות, חיתוך של צילום המסך על מנת להציג רק את מה שאתם רוצים בתוך צילום המסך, אפשרות צילום מסך בגלילה בעמודים בהם ישנה אפשרות גלילה, כמו כתבות בגאדג'טי, ואפשרות להפעלת צייר לצורך הוספת אלמנטים נוספים על גבי צילום המסך.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות