ריבוי משימות באייפון (תמונה: אופק ביטון, גאדג'טי)

ריבוי משימות באייפון (תמונה: אופק ביטון, גאדג'טי)

אתר חדש מדרג את יצרניות הסלולר שסוגרות אפליקציות ברקע באופן אגרסיבי 

בשנת 2019 אנחנו כבר יודעים שרוב יצרניות הסלולר מתקדמות ומציידות את מכשיריהן בכמה שיותר זיכרון עבודה (RAM), אך האם יש בכך צורך אם ההתאמה לתוכנה נעשית בצורה מרושלת הסוגרת את כל האפליקציות ברקע ללא הבדלה חכמה? נראה שלא. אתר חדש בשם DontKillMyApp מדרג את היצרניות אשר סוגרות בצורה הגרועה ביותר את האפליקציות הרצות ברקע, והתוצאות אינן משמחות כלל.

במקום הראשון והגרוע ביותר 'זוכים' המכשירים ממותג חברת נוקיה המיוצרים על ידי חברת HMD Global הפינית, וזו מקבלת ציון של 5 מתוך 5 ברמת החומרה. בהרחבה, כל אפליקציה שתנסו להריץ על המכשיר תיסגר לאחר 20 דקות בהן המסך כבוי ללא קשר לאופי האפליקציה. מפתחי האתר יצאו לרכוש מכשיר Nokia 6.1 בעצמם על מנת לשחזר את התופעה, וגילו כי הדבר קורה במכשירי החברה המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי.

עקב כך, במידה ותרצו להוריד אפליקציית שעון מעורר מחנות Google Play, תיתקלו בבעיה בכך שהשעון המעורר לא יפעל בבוקר בגלל שהאפליקציה נסגרה על ידי המנגנון האגרסיבי של החברה. על מנת להחזיר את פעילות האפליקציות למיטבן, תוכלו לגשת להגדרות המכשיר, תחת "יישומים" > "כל היישומים", הדליקו את "הצג יישומי מערכת", בחרו באפליקציה הנקראת Battery protection וב"כפה עצירה".

DontKillMyApp (תמונה: DontKillMyApp)

DontKillMyApp (תמונה: DontKillMyApp)

מקרים דומים נרשמים גם אצל חברת OnePlus הזוכה לדירוג חומרת מצב של 4 מתוך 5, כאשר שיאומי, סוני, מייזו ו-Huawei מקבלות דירוג חמור של 3 מתוך 5. אחרונות לסגור את הרשימה היו סמסונג עם דירוג סביר של 2 מתוך 5 ו-HTC עם ציון מעולה של 1 מתוך 5. באופן זהה ל-HTC, גם מכשירים עם אנדרואיד נקי קיבלו ציון של 1 מתוך 5.

לצפייה בדירוגים ובפתרונות לבעיות הנגרמות תוכלו לגשת לאתר בלחיצה כאן.

מקורות
dontkillmyapp
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות