מצב הבאטל-רויאל של Call of Duty יהיה זמין בחינם למשך שבוע

| יום רביעי, 16 בינואר 2019, 19:30 | משחקים

חברת Treyarch, המפתחת את Call of Duty: Black Ops 4, הכריזה על שבוע חינמי של מצב הבאטל-רויאל של המשחק, שנקרא Blackout. תוכלו להוריד את המשחק ולשחק ללא תשלום ב-PlayStation 4, Xbox One ועל המחשב האישי. השבוע החינמי יתחיל ביום חמישי הקרוב, 17 בינואר, ויימשך עד ל-24 בחודש.

כמו משחקי באטל-רויאל אחרים, גם Blackout מציב אתכם מול 99 שחקנים אחרים בהם תצטרכו להלחם כדי להגיע לנצחון. במהלך הדרך תצטרכו למצוא כלי נשק וציוד על מנת לשרוד ולהלחם. שחקנים שנהרגו לא חוזרים לחיים, והמנצח הוא השורד האחרון. זירת המשחק הולכת וקטנה עם הזמן כך שכנראה ותתקלו לבסוף בשחקנים אחרים.

Blackout מוסיף לנוסחת הבאטל-רויאל את המגע של סדרת Call of Duty, עם כמה הפתעות שהגיעו מהסדרה מהוותיקה. למשל, הימצאותם של זומבים, כלי נשק מהסדרה, ומפה גדולה ששואבת השראה ממיקומים שאנחנו כבר מכירים ממשחקי Call of Duty, כמו מפת Nuketown המפורסמת. לפני שתצללו לשבוע המשחק החינמי מומלץ לעיין במפת העזר שנוצרה על ידי גיימר מקהילת המשחק.

לאחר הורדת המשחק תוכלו להצטרף לשחקנים אחרים בשדה הקרב – אך היות ומדובר על מצב הבאטל-רויאל בלבד, לא תוכלו להשתתף במשחקי מולטיפלייר רגילים של Black Ops 4, או לשחק במצב הזומבים. השבוע החינמי יהיה מוגבל ל-Blackout בלבד. אם תאהבו את מצב המשחק החדש, תוכלו לקנות גרסה “רזה” של Black Ops 4 שכוללת את Blackout ואת מצב המולטיפלייר הרגיל (בלי מצב הזומבים) תמורת 30 דולרים בלבד. אין ב-Black Ops 4 קמפיין לשחקן יחיד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות