קיאנו ריבס רוכב על סוס בטריילר ראשון ועמוס באקשן לג’ון וויק 3

חברת ההפקה Lionsgate שחררה את הטריילר הראשון לפרק השלישי בסדרת סרטי “ג’ון וויק” (John Wick). טרילוגיית הסרטים שנכתבה כולה על ידי דרק קולסטאד (Derek Kolstad) ובוימה על ידי צ’אד סטאהלסקי (Chad Stahelski), מספרת את סיפורו של ג’ון וויק, מתנקש לשעבר שבאמת, באמת לא רוצה לחזור לביזנס – אבל הוא כל כך טוב שלא משאירים לו הרבה ברירות, שוב ושוב.

בטריילר אנחנו רואים שהסרט השלישי מתחיל, כצפוי, ממש ברגע בו השני נגמר. למי שלא זוכר, הסרט השני נגמר בכך שוויק, אותו משחק קיאנו ריבס (Keanu Reeves), מגורש מרשת הקונטיננטל – רשת מלונות שמסייעת למתנקשים ושכירי חרב למצוא עבודות, ולנוח בבטחה בין הג’ובים המסוכנים שלהם. כעת משג’ון וויק מגורש, אין לו הגנה – ולמעשה יש מחיר גדול מאוד על ראשו, מחיר שכל רוצח יכול לגבות. אבל לא כל רוצח יכול לעמוד מול ג’ון וויק, אדם שכנגד רצונו נאלץ שוב ושוב להילחם בעשרות אנשים חמושים – ותמיד לנצח.

“ג’ון וויק 3 – פרבלום” (John Wick: Chapter 3 – Parabellum) מתעתד להיות המהיר, המגוון והצבעוני שבסרטי הסדרה, להביא לקצה את יכולותיו של וויק, ולבחון מחדש את מערכת היחסים בין האדם לכלב, שבתקווה הפעם לא ירצח באכזריות.

הסרט יעלה למסכים בארצות הברית ב-17 במאי הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות