תפריט הרשמה להודעות מתפרצות

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

גאדג'טיפ: כך תשלטו על הודעות מתפרצות בסמסונג גלקסי

| יום שלישי, 22 בינואר 2019, 14:30 | סלולר

כמעט לכל חברה או אתר כיום יש אפליקציה וכל אחת מאותן אפליקציות נוהגות לשלוח לכם הודעות מתפרצות למכשיר בעניינים שונים. הוסיפו לזה גם את התמיכה בהודעות מתפרצות שהגיעה מצד הדפדפן בשנים האחרונות וייתכן כי תגיעו למסקנה שאתם מקבלים יותר מידי הודעות מתפרצות למכשיר שלכם כל יום.

החדשות הטובות הן שהודעות מתפרצות, בשונה מהודעות SMS, למשל, ניתנות לשליטה מלאה מהצד שלכם, כך שתוכלו לבטל את אלו בקלות דרך הגדרות המכשיר והדפדפן שלכם במספר צעדים פשוטים. במדריך זה אסביר כיצד להפעיל או לבטל הודעות מתפרצות בסמסונג גלקסי שלכם.

הפעלה וביטול של הודעות מתפרצות (פוש) באפליקציות

סמסונג, כמו חברות אחרות, מודעות לכך שאנשים מחפשים אחר הגדרות ההודעות המתפרצות במכשיר ובנתה לשם כך תפריט ייעודי באפליקציית ההגדרות. כדי לשנות את הגדרות ההודעות המתפרצות (הודעות פוש), בצעו את הצעדים הבאים:

 1. היכנסו לאפליקציית ההגדרות במכשיר הסמסונג גלקסי
 2. בחרו בתפריט 'התראות'
 3. בחרו את האפליקציות שתרצו שילחו לכם הודעות

פרט להגדרה אם לקבל הודעות מתפרצות מאפליקציה מסוימת או לא, ניתן להגדיר גם הגדרות מתקדמות יותר בלחיצה על כל אפליקציה המופיעה בתפריט. ההגדרה הבסיסית עבור כל אפליקציה היא בבחירה של הצגת תגי סמלים על גבי האפליקציה במסך הבית, זו תאפשר הצגת סימול קטן על גבי האפליקציה שיאפשר לכם לדעת שמחכות לכם הודעות באפליקציה זו.

בנוסף, כל אפליקציה יכולה להגדיר קטגוריות שונות להודעות המגיעות בתוך האפליקציה עצמה, גם את אלו תוכלו להגדיר באופן ידני כיצד שתרצו.

הסבר ביטול הודעות מתפרצות אפליקציות במכשירי סמסונג (צילום מסך)

הסבר ביטול הודעות מתפרצות אפליקציות במכשירי סמסונג (צילום מסך)

הפעלה וביטול של הודעות מתפרצות (פוש) בדפדפן

בדפדפן הדברים מעט שונים, מאחר שהשליטה בהגדרת הודעות הפוש מתבצעת באופן מקומי באפליקציית הדפדפן עצמה, ולא דרך תפריט ההגדרות הראשי במכשיר. עם זאת, תוכלו להגדיר דרך תפריט ההגדרות הראשי במכשיר כי אפליקציית הדפדפן אינה רשאית לשלוח אליכם הודעות מתפרצות כלל, לשם כך – חזרו לצעדים שהוצגו מעלה בהסבר על הפעלה וביטול של הודעות מתפרצות באפליקציות.

הפעלה של הודעות מתפרצות מאתרי אינטרנט בדפדפן לרוב מתבצעת באתר אליו גלשתם, שם יוצג לכם בדרך כלל חלון קופץ המבקש את אישורכם במשלוח הודעות מתפרצות. במידה ואישרתם, האתר יחל במשלוח הודעות מתפרצות שיופיעו במכשירכם כהודעות מהדפדפן.

את ההודעות המתפרצות מהדפדפן תוכלו לבטל באופן מוחלט כך שלא תקבלו הודעות מאף אתר, אך תוכלו גם לבחור מאילו אתרים לקבל את ההודעות ומאילו לא. חשוב לזכור שהאתרים היחידים שיופיעו ברשימת ההודעות המתפרצות הם רק אלו שנתתם להם אישור מראש לעשות זאת. ברשימה לא יופיעו אתרים באופן כללי לאישורכם, אלא אם אישרתם אותם מבעוד מועד.

איך לבטל הודעות מתפרצות בדפדפן סמסונג:

 1. כשאפליקציית דפדפן סמסונג פתוחה על המסך, לחצו על כפתור התפריט הראש (שלוש נקודות) בצד העליון של הדפדפן.
 2. בחרו בתפריט 'הגדרות'
 3. בתפריט ההגדרות בחרו בתפריט 'מתקדם'
 4. בתפריט 'מתקדם' תוכלו לבטל את כל ההתראות לחלוטין על ידי כיבוי האפשרות או בלחיצה על תפריט 'התראות אינטרנט' לצפות באתרים להם הפעלתם הודעות מתפרצות – שם תוכלו גם לבטלן באופן פרטני עבור כל אתר.
הסבר ביטול הודעות מתפרצות דפדפן סמסונג (צילום מסך)

הסבר ביטול הודעות מתפרצות דפדפן סמסונג (צילום מסך)

איך לבטל הודעות מתפרצות בדפדפן גוגל כרום:

 1. כשאפליקציית דפדפן כרום פתוחה על המסך, לחצו על כפתור התפריט הראש (שלוש נקודות) בצד העליון של הדפדפן.
 2. בחרו בתפריט 'הגדרות'
 3. בתפריט ההגדרות בחרו בתפריט 'הגדרות אתרים'
 4. בתפריט 'הגדרות אתרים' בחרו בתפריט 'התראות'
 5. בתפריט 'התראות' תוכלו לבטל את כל ההתראות לחלוטין על ידי כיבוי האפשרות או לבחור אילו אתרים יכולים לשלוח לכם הודעות מתפרצות ואילו לא. ברשימה תוכלו לראות אתרים 'במצב חסום' שלא יכולים לשלוח הודעות ואתרים במצב 'מותר' להם מאושרת שליחה הודעות מתפרצות, את זו תוכלו לבטל בלחיצה על שם האתר.
הסבר ביטול הודעות מתפרצות דפדפן כרום (צילום מסך)

הסבר ביטול הודעות מתפרצות דפדפן כרום (צילום מסך)

מחפשים טיפים נוספים על הסמסונג שלכם? רוצים לחלוק את הטיפים שלכם? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות