אייפד (2017), תמונה באדיבות Apple

אייפד (2017), תמונה באדיבות Apple

דיווח: אפל תציג iPad Mini חדש ודגם נוסף בעוד כחודשיים

לאחר שהציגה את זוג דגמי הדגל בסדרת האייפד פרו בחודש אוקטובר האחרון, חברת אפל ממשיכה להסתכל קדימה ועל פי דיווח עדכני, ספקיות המסכים כבר החלו לעבוד על זוג הדגמים החדשים. במסגרת הדיווח אנחנו מגלים כי זוג הדגמים הינם חידושים ל-iPad Mini 4 ול-iPad 9.7 2018.

טאבלט ה-iPad Mini 4 לא ראה חידוש מאז ספטמבר 2015, אז הציגה אותו החברה כדור המשך לדגם ה-iPad Mini 3 שהוכרז שנה לפניו. אך נראה כי מאז אותה נקודה, אפל החליטה להוריד הילוך מהסדרה הקטנה, והתמקדה בדגמי הפרימיום של הטאבלטים, האייפד פרו. נזכיר כי דגם האייפד מיני 4 של אפל הגיע עם מעבד Apple A8, מצלמת 8 מגה פיקסל ו-מסך בגודל 7.9 אינץ' בעל שוליים גדולים למדי.

לעומתו, דגם ה-iPad Mini הבא מצופה להביא עמו שדרוג ניכר מתחת למכסה המנוע, כאשר אנחנו יכולים לשער שאפל תכלול את מעבד ה-Apple A12 או ה-Apple A11, יחד עם 3 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-32 או 64 גיגה-בייט של נפח אחסון. מנגד, על פי הדיווח, אפל אינה צפויה להציע שינוי ניכר בעיצובו החיצוני של הטאבלט, זאת עקב העובדה שמטרתו היא לשמור על תג המחיר הנמוך ביחס לשאר הטאבלטים של החברה.

דגם ה-iPad 9.7 2018 צפוי גם הוא לזכות לשדרוג במסגרת ההכרזה המדוברת, ונראה כי הטאבלט בעל גודל המסך הקבוע שעמד על 9.7 אינץ' עומד לקבל קפיצה קטנה בגודלו ל-10 אינץ'. גם עיצובו החיצוני אמור להידמות יותר לדגמי הדגל החדשים, הכוללים עיצוב בעל שולי מסך דקים יותר המותאם להטענת הדור החדש של ה-Apple Pencil 2.

במידה ואפל תעקוב אחר לוח זמני ההכרזה של ה-iPad 9.7 2018, זוג הדגמים החדשים ייחשפו לאור ראשון כבר בחודשי מרץ-אפריל.

מקורות
9to5mac
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות