סדרת ה-Galaxy S10 נחשפת בתמונה חדשה

Galaxy S10 תמונה: Samsung

לאחר שראינו את סדרת הדגל Galaxy S10 של סמסונג מופיעה מספר פעמים בתמונות חיות והדמיות מלאות, נדמה כי עד תאריך ההכרזה אשר יתרחש ב-20 בפברואר יש לא מעט מקום להדלפות נוספות המוודאות כי כל הפרטים הנכונים הגיעו אל הקהל הרחב לפני ההכרזה הרשמית. אחרון להוסיף אש למדורה היה המדליף הסדרתי אוון בלאס (Evleaks@), בעודו מפיץ תמונה נוספת של שלושה המכשירים הבאים מבית סמסונג.

בתמונה נוכל לראות את שלישיית הדגמים העדכניים הצפויים לצאת לאור על ידי סמסונג בחודש הבא, כאשר דגם ה-Galaxy S10E מככב בצידה השמאלי של התמונה, בזמן שדגם ה-Galaxy S10 מופיעה במרכזה וה-Galaxy S10 Plus תופס את צידה הימני. בירידה לפרטים נגלה כי דגם ה-S10E הוא היחיד אשר יגיע עם מערך צילום כפול, זאת לעומת שאר הדגמים המציעים מערך צילום משולש.

בחזיתו של ה-Galaxy S10E נוכל להבחין במגרעת בצורת חור מצלמה במסך, כאשר בתוך החור נמצאת מצלמת סלפי בודדת בלבד. מכשיר ה-Galaxy S10 מציג גם הוא חור מצלמה בעל מצלמת סלפי אחת בחזיתו, אך זה מגיע עם מערך צילום משולש בחלקו האחורי בניגוד לדגם הפותח בסדרה הכולל מערך צילום כפול. אחרון בתמונה נמצא ה-Galaxy S10 Plus, אשר צפוי לככב עם זוג מצלמות סלפי בחזיתו הנמצאות בתוך חור מצלמה אליפטי.

סדרת ה-Galaxy S10 (תמונה: Evleaks/Twitter)
סדרת ה-Galaxy S10 (תמונה: Evleaks/Twitter)

חדי העין יוכלו לשים לב כי בחלקם התחתון של שלושה המכשירים ישנו חור בכיסוי המגן המתלבש עליהם, מה שעשוי להצביע על קיומו של שקע האוזניות אותו ראינו בהדלפות קודמות הסובבות את הדגמים הללו. לצד התמונה המוצגת לעיל, חשוב לציין כי דגם נוסף עשוי לבצע הופעה במסגרת אירוע ההכרזה של סמסונג, וזה יזכה לשם Galaxy S10 5G.

את המכשירים כולם צפויה סמסונג להציג באירוע Unpacked 2019 הראשון של השנה, אותו תקיים החברה בעוד חודש בדיוק, ביום רביעי, ה-20 בפברואר, בסן פרנסיסקו. לכל המידע המתעדכן וכל הידוע לנו על סדרת ה-Galaxy S10 עד כה, בקרו בפוסט המתעדכן שלנו.

השוואת מפרטים