חברת Lightricks הירושלמית חושפת את Swish – כלי מובייל חברתי חדש לוידאו

אפליקציית Swish (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

חברת Lightricks הירושלמית פועלת מזה מספר שנים בתחום אפליקציות עריכת ושיפור התמונות והוידאו, כשבין האפליקציות המוכרות ביותר של החברה ניתן למצוא את Facetune, שהייתה האפליקציה הראשונה שלה והגיעה על מנת לאפשר שיפור ויזואלי לתמונות סלפי במהירות וקלות. מאז, השיקה Lightricks עוד מספר אפליקציות מוצלחות, וכעת פונה החברה לשוק הסושיאל העסקי עם Swish – אפליקציה לעריכת קטעי וידאו קצרים לקידום ברשתות החברתיות.

עבור העוסקים בתחום הקידום באמצעות רשתות חברתיות מדובר בכלי שיאפשר יצירה מהירה של סרטונים קצרים המעבירים מסר, את אלו ניתן לשלב בפייסבוק, אינסטגרם ורשתות חברתיות נוספות, אפילו דרך ה-Stories. אחת הפונקציות הבסיסיות של Swish היא בבחירת פורמט התצוגה של קטע הוידאו שתיצרו, את זה ניתן להתאים לתצוגה רחבה סטנדרטית של וידאו ואף לתצוגה מוארכת לשם התאמה מושלמת ל-Stories.

כבר בפתיחה ראשונה של אפליקציית Swish ניתן לראות את המאמצים שהשקיעה Lightricks על מנת לקסום לבעלי דפים ברשתות החברתיות, כשניתן לבחור בין מספר גדול מאוד של טמפלטים שונים המציגים קטעי וידאו מוכנים לקידומים בקטגוריות שונות. על מנת ליצור התאמה אישית, כל שיש לעשות הוא לבחור את הטמפלט המתאים, אז ניתן לבצע עריכות לטקסטים, לפונטים, לצבעי הטקסטים ופלטות הצבעים סביבם, לגודל הטקסטים וכמובן לוידאו.

בצד הוידאו מאפשרת החברה לבחור מתוך סל גדול למדי של סרטונים מוכנים מראש כחלק משיתוף פעולה עם Getty Images, אלו יוצעו בתשלום בסוף התהליך ולשם הורדת התוצר הסופי, אך תוכלו להשתמש גם בסרטונים אותם יצרתם בעצמכם.

בוידאו מטה תוכלו לראות הדגמה מהירה של אופן הפעולה של אפליקציית Swish כפי שזו הודגמה לגאדג’טי על-ידי Lightricks:

אפליקציית Swish ניתנת להורדה בחינם לאייפון או לאייפד – לחצו כאן

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים