האקרים הופיעו עם טנקים ומטוסים במשחק הפיראטים Atlas

| יום שני, 21 בינואר 2019, 17:26 | משחקים
תגיות: Ark, Atlas, Grapeshot, אטלס

Atlas הוא משחק המוני (MMO) המתרחש בעולם של פיראטים. במשחק ניתן להפליג בספינות, לחפש אוצרות, לבקר באיים ולהילחם בכלי נשק המתאימים לסוגת הפיראטים. לכן, שחקני Atlas הופתעו במיוחד לראות מטוסים, טנקים והפתעות נוספות שלפתע הגיעו לעולם המשחק – בניגוד לכוונת המפתחים.

האירועים המשונים במשחק החלו עם מתקפה של לוויתני ענק, שהגיעו במספרים גדולים במהלך קרב בין כמה ספינות. הקרב, ששודר ברשת בשידור חי, התפתח למחוזות מפתיעים אף יותר כאשר אחת הספינות המשתתפות במשחק הותקפה על ידי מטוס קמיקאזי, שהתרסק על הספינה ללא התרעה מוקדמת.

מטוס קמיקזי ב-Atlas. צילום: BurkeBlack

בינתיים, שחקנים אחרים נתקלו בתופעה משונה נוספת: על אחד האיים החלו להופיע טנקים שנראים מתאימים יותר למשחקים העוסקים במלחמת העולם השניה מאשר משחק פיראטים. הטנקים שוטטו על פני האי, וכאשר נגרם להם נזק הם התפרקו והתפוצצו.

התופעות המשונות החלו להתפרסם ברחבי האינטרנט, ולחברה המפתחת את המשחק לא נותר אלא לסגור את המשחק לכמה שעות על מנת לרדת לשורש העניין. כעבור זמן מה המשחק חזר לפעילות, אלא שהשחקנים גילו כי כל האירועים מהשעות הקודמות בוטלו, כך שההתקדמות של שחקנים רבים לא נשמרה.

חברת Grapeshot, המפתחת את המשחק, טענה בתוקף כי לא מדובר בפריצה. לטענת החברה מדובר בקבוצת רמאים שהצליחה להשתלט על חשבון Steam "של אדמין", ובשימוש בחשבון הזה הצליחו להכניס את כלי הרכב הלא-צפויים למשחק ולגרום לתופעות משונות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות