מוטורולה עובדת על קאמבק מודרני לדגם ה-Motorola RAZR עם מסך OLED מתקפל

Motorola RAZR 2019 (תמונות: WIPO) Motorola RAZR 2019 (תמונות: WIPO)

כ-15 שנה לאחר היכרותינו הראשונית עם מכשיר ה-Motorola RAZR המתקפל, נראה כי מוטורולה עומדת להחזיר את המכשיר לחיים בתצורה חדשה ומודרנית הכוללת מסך OLED מתקפל ומבנה המזכיר באופן מוחלט את המכשיר המקורי. בנוסף לידיעה המדוברת, גם מעצב ה-RAZR המקורי הצטרף וסיפק לנו את דעתו נוגע לנושא.

“זה לא יכול להיעשות רק בשביל גימיק”, פתח פול פירס (Paul Pierce), “אנחנו צריכים לגלות איך להביא לשוק פריצת דרך“. דבריו אלו של פירס, המעצב המקורי של דגם ה-RAZR V3, נאמרו בריאיון לאתר CNET אשר דאג להביא לנו את דעתו של המעצב בנוגע לידיעות החדשות. “אני חושב שאנשים משתוקקים למכשיר ה-Razr — איך שהוא נפתח, והסאונד שנוצר בעקבות הפתיחה, התחושה. איפה זה היום? זה מרגיש לנו כמו הזדמנות”.

וכפי שאמר פירס, גם בתמונות נוכל לראות כי לשם מכוונת מוטורולה עם מכשיר ה-RAZR החדש והמודרני, מכשיר מתקפל בעל מסך OLED ומנגנון קיפול מתקדם שכנראה, אם נשער לפי דבריו, ייצור גם את הסאונד הנוסטלגי של פתיחה וסגירת מכשיר. סממן ראשי הצועק החוצה מהתמונות הוא העיצוב, מוטורולה אינה טורחת לשנות הרבה בגזרה הזו, ועל פי השרטוטים שנרשמו בארגון העולמי לקניין רוחני, המכשיר העדכני שואב השראה רבה מהדגם המקורי.

Motorola RAZR 2019 (תמונות: WIPO)
Motorola RAZR 2019 (תמונות: WIPO)

עם מצלמה ראשית הממוקמת על חלקו הראשי והסגור של המכשיר, ומצלמת סלפי המגיעה כחידוש מודרני, מוטורולה משמרת את הנוסטלגיה במיטבה. השראה נוספת מהמקור אנחנו רואים גם במסך המשני והקטן הממוקם מעל המצלמה, כאשר גם את התחתית הבולטת שומרת מוטורולה ודואגת לאחסן שם את הרמקול כפי שהיה במקור.

השמועות מספרות על כך שהכרזתו של המכשיר תתרחש בחודש הבא, אך זה לא יהיה זמין לרכישה באופן גלובלי. את ה-Motorola RAZR 2019 עתידה החברה לשווק בבלעדיות דרך ספקית הסלולר Verizon, בשעה שתג מחירו של הסמארטפון צפוי לעמוד על כ-1500 דולרים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים